Dlaczego warto zdecydować się na pojemniki izotermiczne na lody?

Lody naturalne a pojemniki izotermiczne

Lody naturalne i rzemieślnicze z roku na rok stają się coraz bardziej popularne wśród klientów. W wielu miastach w całej Polsce powstają kolejne manufaktury i lodziarnie. Ich główną zaletą są niesamowite i niepowtarzalne smaki, które przyciągają mnóstwo chętnych, ceniących sobie unikatowość deserów. Równie ważne jest to, że lody powstające w tego typu miejscach są oparte wyłącznie na naturalnych składnikach. W dzisiejszych czasach klienci stawiają właśnie na to. Powoli odchodzi się od sztucznych produktów, które mają zły wpływ na zdrowie naszego organizmu.

Szybko może okazać się, że twoja manufaktura z naturalnymi lodami okazała się sukcesem i co wówczas? Potwierdzając swoją pozycję na rynku gastronomicznym, możesz liczyć na to, że twoja lodziarnia będzie funkcjonować przez cały rok, a nawet będzie miała opcję na wynos. Ale do tego potrzebujesz mieć profesjonalne sprzęty i produkty, jak chociażby pojemniki izotermiczne na lody. Tylko dzięki nim będziesz mieć pewność, że twoje lody zachowają nie tylko odpowiednią konsystencję, ale przede wszystkim świeżość przez cały czas, tj. od momentu przygotowania ich i wystawienia na witrynie czy dostarczenia do rąk klienta.

Izotermiczne pojemniki na lody – przykład

Świetnym przykładem izotermicznych pojemników są dostępne w naszej ofercie pojemniki izotermiczne prostokątne. Produkt ten występuje w pięciu pojemnościach, a mianowicie: 350 ml, 500 ml, 750 ml, 1000 ml oraz 1500 ml. Dwuwarstwowa budowa gwarantuje utrzymanie niskiej temperatury wewnątrz pojemnika. Nadaje się on idealnie nie tylko do deserów lodowych, ale również pakowania lodów.

Pojemniki izotermiczne są doskonałym wyborem dla niewielkich lodziarni autorskich, jak i dobrze oraz prężnie rozwijających się cukierni sieciowych. Ich główną zaletą jest to, że przez długi czas utrzymują odpowiednią temperaturę, tym samym zapobiegając topieniu się masy lodowej.

A może biodegradowalne pojemniki na lody?

Jeżeli jesteś fanką bądź fanem ekologii i dobro środowiska nie jest ci obce, warto pomyśleć o biodegradowalnych pojemnikach izotermicznych na lody. Doskonałym przykładem będą pojemniki izotermiczne kompostowalne ecovio. Produkt wykonany został ze 100% kompostowalnego materiału. Utrzymuje temperaturę zawartości na stałym poziomie przez 1,5 godziny (przy założeniu, że temperatura otoczenia nie przekracza 30°C). Pojemnik w komplecie z pokrywką dostępny jest w trzech pojemnościach: 500, 750 oraz 1000ml. Innym wyborem są pojemniki izotermiczne kompostowalne z pulpy trzcinowej

Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem biznesu zajmującego się sprzedażą lodów rzemieślniczych lub naturalnych,  z całą pewnością warto rozważyć zakup pojemników izotermicznych. Ich funkcjonalność będzie w stanie zagwarantować, że produkt, który oferujesz klientom będzie świeży i smaczny.