W czym podawać lody i desery? Sprawdź propozycje od PapilArt

Lato oznacza sezon na lody i rozmaite desery, które można spożywać między innymi w kawiarnianych ogródkach, na spacerze w parku czy też w innych miejscach. Do tego potrzebne są jednak odpowiednie akcesoria, które umożliwią serwowanie takich przysmaków. Jakie produkty wybrać, by jak najlepiej spełniały swoje zadanie? Dowiedz się, w czym warto podawać lody i desery.

Dlaczego tak ważne jest odpowiednie podawanie lodów i deserów?

Wybór funkcjonalnych i estetycznych akcesoriów służących do podawania lodów i deserów to bardzo ważna kwestia. Jest ona istotna z wielu powodów. Przede wszystkim takie produkty jak kubki i miski do lodów oraz innych przysmaków umożliwiają Twoim klientom spożycie zakupionych smakołyków. Dzięki nim zaserwujesz też swoje wyroby na przykład w czasie festiwalu muzycznego, imprezy plenerowej w parku lub innych okolicznościach, w których niemożliwy będzie dostęp do infrastruktury gastronomicznej.

Kubeczki i miseczki, czyli akcesoria niezbędne do podawania lodów i deserów

W co należy się zaopatrzyć, by swobodnie serwować w swoim lokalu i poza nim zimne i słodkie smakołyki? Przede wszystkim będą to właśnie poręczne kubki i miski do lodów w różnych rozmiarach. To podstawowe akcesoria cukiernicze, w które musi wyposażyć się każda lodziarnia. Dzięki nim wygodnie podasz deser klientowi, który następnie będzie mógł się nim cieszyć w spokoju, bez ryzyka, że rozpuszczające się lody zabrudzą mu ręce czy ubranie. 


Istotne jest też przygotowanie się i zamówienie takich akcesoriów, które umożliwiają skonsumowanie lodów i deserów. Są to przede wszystkim łopatki i akcesoria lodowe, takie jak drewniane patyczki. Pozwalają one na spożycie zimnych przysmaków poza lodziarnią. Są zatem obowiązkowym elementem wyposażenia każdego takiego lokalu. Jednorazowe produkty rozwiązują też problem ich mycia i przechowywania, ponieważ klienci potem mogą je po prostu wyrzucić do odpowiednich pojemników na odpady.

Jak transportować lody i desery? Podpowiadamy, z jakich produktów korzystać

Oprócz podawania przysmaków konieczne jest też ich odpowiednie przechowywanie i eksponowanie na przykład w lodziarni. Ich bezpieczny transport lub też sprzedaż na wynos umożliwią specjalne pojemniki izotermiczne. Utrzymują one prawidłową i niską temperaturę, dzięki czemu lody czy desery dotrą na miejsce w idealnym stanie. Jeżeli zaś sprzedajesz zimne smakołyki w lokalu, to z powodzeniem możesz je przechowywać w profesjonalnych kuwetach. Dzięki temu będą się również dobrze prezentować.

Postaw na sprawdzone, wyselekcjonowane produkty z oferty PapilArt

Jak widać, rola odpowiednich akcesoriów do serwowania klientom lodów i innych deserów jest ogromna i nie można jej bagatelizować. Zaopatrz się zatem w funkcjonalne i solidne produkty, na przykład kubki i miski do lodów, łopatki plastikowe, patyczki drewniane czy pojemniki izotermiczne, które przydadzą się w Twojej lodziarni bądź cukierni. Ich szeroki wybór znajdziesz w ofercie PapilArt, zatem przejrzyj, które propozycje idealnie spełnią Twoje oczekiwania i sprawdzą się w Twoim lokalu w czasie letniego sezonu.