Cofnij do: Opakowania i akcesoria gastronomiczne

Talerze

Talerze plastikowe jednorazowego użytku – kiedy z nich skorzystać?

Na wielu imprezach okolicznościowych i wszelkiego rodzaju wydarzeniach możemy spotkać się z naczyniami jednorazowego użytku. Imprezy dziecięce, urodziny, wydarzenia okolicznościowe w szkołach oraz miejscach publicznych – wszędzie tam mamy okazję skosztować czegoś z talerzy plastikowych jednorazowego użytku. Co sprawia, że są one tak chętnie wykorzystywane?

Naczynia jednorazowe – zalety

Podstawową zaletą talerzy plastikowych jednorazowego użytku jest ich niewielki koszt. Znacznie tańsze może okazać się kupno kilkudziesięciu lub nawet kilkuset elementów jednorazowej zastawy niż organizacja tradycyjnych naczyń. Poza tym w takim wypadku pozostałby też problem ich umycia po przyjęciu lub jeszcze w jego trakcie, co wiązałoby się z kolejnymi kosztami. Talerze plastikowe jednorazowego użytku możesz po prostu wyrzucić, gdy się pobrudzą, nie martwiąc się o to, co zrobić, aby doprowadzić je do stanu ponownej użyteczności. Patrząc też na to, w jakich okolicznościach wykorzystuje się takie talerze, łatwo dojść również do wniosku, że wyjście takie jest dużo praktyczniejsze od wykorzystania tradycyjnych naczyń. Talerze jednorazowe są lżejsze i nie zachodzi ryzyko ich stłuczenia się. Ma to duże znaczenie podczas wydarzeń, gdzie obsługiwana jest duża liczba gości i często robi się to w pośpiechu, nie w formie takiej, jak w wykwintnych restauracjach. Jedzenie w tłumie lub na stojąco, jak dzieje się to na publicznych festynach i innych podobnych imprezach musiałoby generować duże straty w szklanych naczyniach, a ponadto byłoby niebezpieczne i groziło ryzykiem zranienia się szklanymi odłamkami.

Sklep z talerzami plastikowymi jednorazowego użytku

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wzorów talerzy plastikowych jednorazowego użytku. Bez problemu odnajdziesz taki, który będzie pasował do okoliczności, w jakich zamierzasz wykorzystać jednorazowe naczynia. Posiadamy także wiele neutralnych, eleganckich wzorów, dzięki którym udowodnisz wszystkim, że nawet potrawy podane na talerzach jednorazowych mogą prezentować się dobrze. Z dostępnymi u nas jednorazowymi produktami zorganizujesz każde przyjęcie, festyn, grill lub inną imprezę na świeżym powietrzu. Zobacz dostępne u nas wzory oraz komplety talerzy. To praktyczny wybór zarówno na większą imprezę firmową, jak też niewielkie domowe przyjęcie urodzinowe z rodziną i znajomymi!

  • Różne warianty

   Już od

   Zaczynając od 95,94 zł

   W magazynie
   • 44,28 zł
    Cena za sztukę 2,21 zł
    Brak w magazynie
    • 38,87 zł
     Cena za sztukę 1,94 zł
     Brak w magazynie

    Szybka i darmowa* dostawa

    *Dla zamówień powyżej 300 zł.