Cofnij do: Opakowania i akcesoria ekologiczne

Sztućce

Ekologiczne sztućce jednorazowe

W dobie dzisiejszych czasów ekologia dla wielu osób stała się sprawą niezwykle ważną i nadrzędną, a dbałość o środowisko w ostatnich latach stało się zjawiskiem dość powszechnym. To bardzo dobrze, ponieważ los naszej planety, która od lat zalewana jest toną plastiku, powinien być dla nas bardzo istotny. Jeśli więc ekologiczne podejście do życia nie jest Ci obce – świetnie trafiłeś. W tej kategorii znajdziesz bowiem biodegradowalne sztućce, a nawet ekologiczne sztućce z pulpy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na przedmioty codziennego użytku, które są w pełni przyjazne dla środowiska. Dla osób, które zamówią jednorazowo większe ilości, przewidujemy atrakcyjne rabaty. 

Ekologiczne sztućce jednorazowe – propozycje z drewna sosnowego

W ofercie naszego sklepu można znaleźć w pełni biodegradowalne sztućce, a mianowicie drewniane noże, widelce, łyżeczki deserowe i łyżki. Są to propozycje w stu procentach kompostowalne i biodegradowalne. Te ekologiczne sztućce jednorazowe wykonane są z drewna sosnowego, bez jakichkolwiek chemicznych dodatków i powłok. Nadają się one do każdego rodzaju potraw, zarówno zimnych jak i gorących. Biodegradowalne sztućce są w pełni odporne na wilgoć i uszkodzenia, mają neutralny zapach i w żaden sposób nie wpływają na smak potraw. Ekologiczne sztućce jednorazowe mają standardowe wymiary. W sprzedaży dostępne są noże i widelce o wymiarach 16, 5 cm, łyżki o wymiarach 15,7 oraz łyżeczki deserowe mierzące 11 cm. Sztućce sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych. Noże, widelce i łyżki, a także łyżeczki deserowe pakowane są po 100 sztuk.

Ekologiczne sztućce jednorazowe – propozycje z pulpy 

Ekologiczne sztućce z pulpy to innowacyjne rozwiązanie. Są one w całości wykonane ze skrobi kukurydzianej, czyli materiału roślinnego w stu procentach kompostowalnego. Ich przyjazne dla środowiska właściwości potwierdza certyfikat OK compost (EN13432). Proces kompostowania zachodzi w ciągu zaledwie 120 dni, a rozkład wynosi 90%. Ekologiczne sztućce jednorazowe z pulpy można wykorzystywać w przypadku każdego rodzaju potrawy, niezależnie od jej temperatury. Sztućce można bowiem stosować w zakresie temperatur od -10 do 120 stopni Celsjusza. Produkty te są atestowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W sprzedaży dostępne są noże i widelce o wymiarach 16 cm, łyżki o wymiarach 15,5 cm oraz małe łyżeczki mierzące 10 cm. Jedno opakowanie noży, widelców, łyżek czy łyżeczek deserowych zawiera 50 sztuk.

 

  • Różne warianty

   Już od

   Zaczynając od 16,61 zł

   W magazynie
   • 22,63 zł
    Cena za sztukę 0,23 zł
    W magazynie
    • 23,49 zł
     Cena za sztukę 0,23 zł
     W magazynie
     • 15,99 zł
      Cena za sztukę 0,16 zł
      W magazynie

     Szybka i darmowa* dostawa

     *Dla zamówień powyżej 300 zł.