Cofnij do: Opakowania i akcesoria gastronomiczne

Sztućce

Jednorazowe sztućce do dań zimnych i ciepłych

Letnie imprezy w ogrodzie zapewniają szerokie pole do popisu amatorom grillowania. Niestety, nawet doskonale zaplanowaną i zorganizowaną imprezę mogą zepsuć słabej jakości jednorazowe sztućce, które szybko odginają się i łamią pod wpływem wyższej temperatury. Na szczęście w sklepie PapilArt przygotowaliśmy szeroką ofertę solidnie wykonanych, wytrzymałych sztućców jednorazowych, które znakomicie zdadzą egzamin podczas wszelkich pikników, dziecięcych imprez urodzinowych oraz grillowych spotkań odbywających się w przydomowym ogrodzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Z nami możesz kompleksowo przygotować się na każdą imprezę w swoim ogródku!

Gustowne sztućce metalizowane

Planując rodzinne spotkanie lub grillowanie w gronie przyjaciół, pragniesz zadbać o każdy detal i zrobić nienaganne wrażenie na zaproszonych gościach. Pomóc w tym mogą stylowe sztućce metalizowane, które z powodzeniem zastępują tradycyjne stalowe sztućce i doskonale wkomponowują się w zastawę ogrodową. Wyróżniają się lekkością, a jednocześnie są wytrzymałe, dzięki czemu świetnie sobie radzą i krojeniem różnego rodzaju potraw z grilla. Nawet tych, które utrzymują jeszcze wysoką temperaturę! Oferowane przez nasz sklep sztućce metalizowane wyglądają tak, jakby zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Dzięki temu prezentują się niezwykle elegancko.

Szeroki wybór plastikowych sztućców

W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór różnego rodzaju sztućców – noży, widelców, łyżek, łyżeczek, widelczyków deserowych oraz praktycznych kompletów sztućców sałatkowych. Nasza oferta to produkty o sprawdzonej jakości. Dzięki nim nie musisz już się obawiać, że sztućce będą się odginać lub pękać podczas spożywania posiłku. Oferujemy opakowania po 50 lub po 100 sztuk. Nasze stylowe, jednorazowe sztućce z pewnością okażą się przydatne w wielu sytuacjach! Uwaga - przy zakupie większej ilości opakowań sztućców w sklepie PapilArt, możesz liczyć na korzystne rabaty!
  • 13,81 zł
   Cena za sztukę 0,14 zł
   W magazynie
   • 17,26 zł
    Cena za sztukę 0,17 zł
    W magazynie
    • 12,76 zł
     Cena za sztukę 0,13 zł
     W magazynie
     • 14,15 zł
      Cena za sztukę 0,14 zł
      W magazynie
      • 15,74 zł
       Cena za sztukę 0,16 zł
       W magazynie
       • 18,13 zł
        Cena za sztukę 0,18 zł
        Brak w magazynie
        • 11,49 zł
         Cena za sztukę 0,11 zł
         Brak w magazynie
         • 14,15 zł
          Cena za sztukę 0,14 zł
          Brak w magazynie
          • 17,00 zł
           Cena za sztukę 0,17 zł
           Brak w magazynie

          Szybka i darmowa* dostawa

          *Dla zamówień powyżej 300 zł.