Cofnij do: Opakowania Cukiernicze

Opakowania na torty

Opakowania na torty

Opakowania na torty - różne rodzaje i rozmiary

Opakowania na torty to nie tylko środek do ich wygodnego i bezpiecznego transportu. Pudełka z ciekawym nadrukiem czy tłoczeniem mogą pełnić z powodzeniem także funkcję estetyczną, sprawiając, że tort wręczany osobie obdarowywanej, już na etapie opakowania,  będzie sprawiał wizualną przyjemność. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje i rozmiary opakowań tortowych. Znajdziecie tu Państwo opakowania zarówno tekturowe jak i wykonane z trwałego tworzywa sztucznego PET.

Pudełka tekturowe posiadają wygodną rączkę, ułatwiającą przenoszenie zawartości, ponad to są fabrycznie złożone na płasko, więc ich przechowywanie nie jest uciążliwe. W naszej ofercie znajdują się pudełka białe z delikatnym roślinnym deseniem wytłoczonym na ich powierzchni oraz pudełka z atrakcyjnym, wielobarwnym nadrukiem odpowiednim na różne okazje.

Dla osób, które potrzebują pudełka, którego zawartość można "podejrzeć" bez otwerania go, polecamy pudełka z foliowym okienkiem. Pudełka tego typu zdobi ciekawy nadruk odpowiedni zarówno do "poważnych" jak i bardziej dzięcięcych słodkich kompozycji.

Opakowania wykonane z przeźroczystego tworzywa PET to komplet dolnej podstawy w formie sztywnej tacki i części górnej stanowiącej elegancki klosz, który w łatwy sposób łączy się z podstawą. Posiadamy w ofercie pudełka tego typu z podstawą zarówno okrągłą, o różnych średnicach, jak i prostokątną, dzięki czemu istnieje możliwość skutecznego dostosowania opakowania do tortu, który ma być w nim przechowywany. 


Szybka i darmowa* dostawa

*Dla zamówień powyżej 300 zł.