Cofnij do: Opakowania i akcesoria ekologiczne

Kubki papierowe BIO

Kubki i mieszadełka ekologiczne – dobry wybór dla środowiska

Jednym z produktów które w największym stopniu wpływają na zaśmiecanie naszej planety, są plastikowe kubki. Masowo wykorzystywane w barach, w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, a także podczas imprez plenerowych, stanowią zagrożenie na ogromną skalę. Na szczęście, problem ten można zdecydowanie zredukować, zwiększając swoją świadomość i wybierając biodegradowalne kubki ekologiczne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz naturalne kubki wytworzone z papieru a także drewniane, przyjazne dla środowiska mieszadełka do napojów.

Kubki ekologiczne – zadbaj o dobro naszej planety!

Każdy z nas może wpłynąć na redukcję ilości zużywanej plastiku, a tym samym zadbać o nasze środowisko. Jeśli poszukujemy ekologicznych rozwiązań, przede wszystkim powinniśmy zrezygnować z plastikowych kubków i wybierać całkowicie biodegradowalne kubki ekologiczne.

Naturalne kubki z naszego sklepu to nie tylko ekologiczne, ale również bardzo estetyczne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy na styl eko. Zorganizowanie ekologicznej imprezy to świetny pomysł na spędzenie czasu w gronie rodziny lub znajomych!

Mieszadełka ekologiczne do napojów

Powszechnie wykorzystywane w wielu kawiarniach mieszadełka plastikowe to kolejne niepozorne źródło generujące ogromne ilości śmieci. Warto wiedzieć, że całkowity rozkład plastikowych produktów może trwać nawet do 1000 lat! W trosce o środowisko, warto zrezygnować z powszechnie stosowanych mieszadełek plastikowych i wybrać drewniane mieszadełka ekologiczne, które są w pełni biodegradowalne. Nasze mieszadełka zapewniają doskonałą trwałość i nie rozwarstwiają się nawet pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu mogą doskonale służyć nie tylko w domowych warunkach, ale również w stylowych kawiarniach oraz w innych lokalach gastronomicznych.

Ekologiczne produkty w sklepie Papilart

Jeśli dotychczas nie dbaliśmy o ekologiczne rozwiązania, nadeszła najwyższa pora, aby to zmienić! Nasze środowisko jest poważnie zagrożone, a ilość wytwarzanego każdego roku plastiku osiągnęła przerażający poziom. Na szczęście, dzięki naszym ekologicznym produktom możesz znacznie ograniczyć zużycie plastiku w swojej firmie czy chociażby w prywatnym domowym gospodarstwie! Wybierz kubki ekologiczne oraz drewniane mieszadełka z naszego sklepu i zadbaj o środowisko już dzisiaj! Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi ekologicznymi produktami, które dostępne są w asortymencie naszego sklepu.

 

  • Różne warianty

   Już od

   Zaczynając od 9,07 zł

   Cena za sztukę 0,18 zł
   W magazynie
   • Różne warianty

    Już od

    Zaczynając od 9,47 zł

    Cena za sztukę 0,19 zł
    W magazynie

   Szybka i darmowa* dostawa

   *Dla zamówień powyżej 300 zł.