Cofnij do: Oferta lodowa/napoje zimne

Przykrywki do kubków i misek

Przykrywki do kubków 300 ml i 500 ml

Apetyczne desery lodowe skutecznie kuszą klientów, którzy tłumnie odwiedzają lodziarnie podczas upalnych dni. Nie ma chyba lepszego sposobu na ochłodę niż porcja świeżo podanych lodów w najróżniejszych smakach! Nie dziwi zatem fakt, że w sezonie letnim w lodziarniach ustawiają się długie kolejki, a lokale serwujące lody odnotowują znaczny wzrost zysków. Jeśli posiadasz własną lodziarnię lub dopiero planujesz ją otworzyć, w naszym sklepie znajdziesz profesjonalne akcesoria dzięki którym skompletujesz pełne wyposażenie do swojego lokalu!

Praktyczne przykrywki do napojów i deserów na wynos

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz plastikowe przykrywki do kubków 300, 400 oraz 500 ml. Zalety prezentowanych przykrywek docenią klienci, którzy zdecydowali się zabrać ze sobą deser lub napój na wynos. Praktyczna przykrywka zapobiega rozlaniu się zawartości np. podczas jazdy samochodem. Dodatkowo może również chronić przed niekorzystną pogodą, np. deszczem lub słońcem, które mogłoby szybko roztopić apetyczny lodowy deser. Funkcjonalne akcesorium, jakim jest wygodna przykrywka do kubka, powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej lodziarni!

Praktyczne przykrywki do lodów w sklepie PapilArt

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy prowadzący własną lodziarnię potrzebują niezawodnych, najwyższej jakości akcesoriów dla swojej firmy. W naszym sklepie PapilArt dbamy o to, aby dostarczać produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferujemy szeroki wachlarz niezbędnych akcesoriów, których nie może zabraknąć w żadnej szanującej się lodziarni. Znajdziesz u nas między innymi duży wybór gustownych kubków do lodów, pojemniki izotermiczne oraz wiele innych produktów stworzonych z myślą o profesjonalnych lodziarniach. Warto pamiętać o tym, że wysokiej jakości akcesoria to jeden z czynników które mogą mieć istotny wpływ na wizytówkę firmy! Zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej lodziarni, wybierając profesjonalne akcesoria do lodziarni na Papilart.pl!
 1. Inpost
   16,61 zł
   Cena za sztukę 0,33 zł
   W magazynie
  • Inpost
    20,30 zł
    Cena za sztukę 0,41 zł
    W magazynie
    • 20,30 zł
     Cena za sztukę 0,41 zł
     W magazynie
     • 11,07 zł
      Cena za sztukę 0,22 zł
      Brak w magazynie
     • Inpost
       22,14 zł
       Cena za sztukę 0,44 zł
       W magazynie
      • Inpost
        19,68 zł
        Cena za sztukę 0,39 zł
        W magazynie
       • Inpost
         23,37 zł
         Cena za sztukę 0,47 zł
         W magazynie

        Szybka i darmowa* dostawa

        *Dla zamówień powyżej 300 zł.