Cofnij do: Opakowania i akcesoria ekologiczne

Fingerfood i przekąski

Fingerfood i przekąski

Podawanie jedzenia w formie fingerfood stało się w ostatnim czasie dość popularne. Wiele restauracji oraz firm cateringowych organizujących oraz obsługujących przyjęcia, decyduje się na taką formę podawania przekąsek. Nie oznacza to jednak, że w związku z tym trzeba zrezygnować z rozwiązań przyjaznych środowisku. Jeśli nie jest Ci obojętny los naszej planety sprawdź naszą ofertę na ekologiczne naczynia fingerfood oraz ekologiczne tacki do deserów i zorganizuj przyjęcie nowoczesne z szacunkiem dla środowiska. Możesz być pewien, że w dobie dzisiejszych czasów, gdzie ekologia dla wielu osób stała się sprawą nadrzędną, goście zwrócą uwagę na taką formę podania i z pewnością ją docenią. 

Ekologiczne naczynia fingerfood – różnorodne propozycje

Przekąski fingerfood można serować w sposób niezwykle stylowy, ale też przyjazny dla środowiska. Zadanie to ułatwią na przykład zakręcone łyżeczki oraz skośne miseczki niewielkich rozmiarów w kolorze kości słoniowej. Są one wytwarzane z surowców odnawialnych, pozyskiwanych z odpadów, które powstają w procesie przetwarzania trzciny cukrowej. Produkty te posiadają stosowny certyfikat, który potwierdza ich właściwości i ekologiczne źródło pochodzenia. Łyżeczki i miseczki mogą być przeznaczane do potraw w zakresie temperatury od -10 do 120 stopni Celsjusza. Jedno opakowanie zakręconych łyżeczek lub skośnych miseczek zawiera 50 szt. Inne ekologiczne naczynia fingerfood, w których można zaserwować przekąski na przyjęciu to ekologiczne tacki do deserów, bowiem żadne przyjęcie nie może odbyć się bez słodkości. W ofercie naszego sklepu można nabyć tacki w kształcie owalnym i kwadratowym, a nawet w kształcie liścia. Wszystkie ekologiczne tacki do deserów pochodzą z tej samej kolekcji co zakręcone łyżeczki i skośne miseczki. Proces ich wytwarzania jest identyczny, posiadają one również stosowny certyfikat. Proces przetwarzania zużytych naczyń trwa od 90 do 120 dni. 

Ekologiczne naczynia fingerfood – dodatki  

Aby zaserwować potrawy w formie mono-porcji niezbędne będą oczywiście ekologiczne naczynia fingerfood, ale także różnego rodzaju dodatki. W naszej ofercie znaleźć można kilka rodzajów patyczków do koreczków. Jedne zakończone są pętelkami, inne wyglądają nieco jak golfowe chorągiewki, a jeszcze inne mają delikatnie zawinięte końce. W sprzedaży dostępne są patyczki w rozmiarze od 6 do 18 cm. W naszej ofercie znajdują się też ekologiczne, drewniane mieszadełka do napoi oraz kompostowalne łopatki do lodów z tworzywa PLA. 

 

  • Różne warianty

   Już od

   Zaczynając od 16,90 zł

   W magazynie
   • Różne warianty

    Już od

    Zaczynając od 65,60 zł

    W magazynie
    • Różne warianty

     Już od

     Zaczynając od 24,19 zł

     W magazynie
     • Różne warianty

      Już od

      Zaczynając od 40,59 zł

      W magazynie
      • 36,90 zł
       Cena za sztukę 0,74 zł
       W magazynie
       • 41,21 zł
        Cena za sztukę 0,82 zł
        W magazynie

       Szybka i darmowa* dostawa

       *Dla zamówień powyżej 300 zł.