O nas

Od dekoracji po opakowanie
- według nas piękno tkwi w szczegółach..

Papilart

PapilArt istnieje na rynku od 2004 roku. Z roku na rok rozwija sieć sprzedaży, tak aby w jak najdogodniejszy sposób trafić do każdego klienta i spełnić jego oczekiwania. Jest spółką prężnie działającą na rynku opakowań papierowych, przeznaczonych głównie dla przemysłu piekarskiego, cukierniczego, lodowego oraz sektora HoReCa.

Sukcesywnie powiększana jest powierzchnia magazynowa i oprócz magazynu głównego, umiejscowionego w Łomiankach pod Warszawą stworzone zostały oddziały firmy. W chwili obecnej są one zlokalizowane we Wrocławiu i Gdyni.

Ponadto ciągle powiększający się dział handlowy odwiedza Klientów na terenie całego kraju.

PapilArt bierze udział w najważniejszych imprezach branżowych, zarówno w kraju jak i za granicą. Są to między innymi: Polagra, Expo Sweet, Festiwal Czekolady i Słodyczy, Bakepol, Sweet Targ, Sigep i wiele innych.

Sklep

W ramach dynamicznego rozwoju firmy stworzony został nowy kanał sprzedaży: sklep internetowy. Przeznaczony jest on zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Rozwiązanie to w szybki sposób pozwala prezentować i aktualizować ofertę firmy. Asortyment posegregowany jest według kategorii tematycznych, co ułatwia klientom wybór odpowiednich produktów.

  • Strefa klienta indywidualnego przeznaczona jest dla klientów, którzy nie potrzebują jednorazowo dużych ilości opakowań.
  • Strefa klienta biznesowego umożliwia zakup naszych produktów w większych ilościach i atrakcyjniejszych cenach.
Przejdź do e-sklepu

Pakujemy w naturę

Opakowania ekologiczne

Zobacz asortyment

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Znajduje się w niej szeroka gama produktów galanterii papierowej charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Oferujemy bogaty wybór papilotek, które są wykonane z najlepszego gatunku papieru pergaminowego, tłuszczoodpornego, nadającego się do pieczenia. Posiadamy papilotki białe, kolorowe, keksowe, muffinowe. Na życzenie klienta przygotowujemy papilotki z nadrukiem indywidualnym.

Specjalnie pod torty, ciasta i ciasteczka posiadamy w swojej ofercie papierowe serwetki, sztywne złote krążki, papierowe tacki oraz sztywne złote podkłady. W sprzedaży dostępny jest również papier sylikonowany przeznaczony do pieczenia.

Kolejnymi produktami są papierowe formy do pieczenia. Oferujemy różnorodność ich kształtów (kwadratowe, prostokątne, okrągłe) i rozmiarów. Formy te znakomicie nadają się do wypieku i same w sobie są dekoracją ciasta, jego opakowaniem. Służą m.in. do wypieków: keksów, panettone, tart, ciast typu pie, babek, pierników, chleba oraz ciast na różne okazje. Wykonujemy również formy do pieczenia według dowolnego wzoru klienta.

Nasza oferta zawiera także papierowe formy do muffin na stelażach, jak również muffiny pakowane luzem. Doskonałe do wypieku małych babeczek. Oferta lodowa obejmuje kubki do lodów z przykryciem lub bez, kubki oraz pojemniki izotermiczne do pakowania lodów na wynos. Polecamy również przezroczyste plasytkowe pucharki-bankietówki. Wspaniale wyeksponują desery, dressingi, przystawki.

Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty o jak najlepszej jakości, spełniające najbardziej wyszukane gusta i potrzeby. Służymy pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami, jak również pragnących urozmaicenia swoich wyrobów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonywania zakupów w sklepie internetowym.

Partnerzy

bendersitalia
novacart
alcas
essebi
sabert
metsa
pavoni_italia
expo sweet