Cofnij do: Papilotki

Papilotki okrągłe

Okrągłe papilotki do pieczenia

Lubisz przyrządzać słodkości i zaskakiwać gości swoimi autorskimi wypiekami? Jeśli tak, na pewno wiesz, że do osiągnięcia zamierzonego efektu niezbędne są nie tylko zdolności cukiernicze, ale też akcesoria i dodatki ułatwiające pieczenie. Różnego rodzaju produkty, które często okazują się niezbędne w kuchni, znajdziesz w ofercie naszego sklepu PapilArt.
Małe, słodkie babeczki i muffinki to nieodzowni towarzysze urodzinowych i imieninowych zabaw, dziecięcych balów czy spotkań w gronie najbliższej rodziny. Do ich przygotowania potrzebne są nie tylko chęci, ale również okrągłe papilotki do pieczenia. Odporne na tłuszcz i zamoczenie papilotki w znacznym stopniu ułatwiają przygotowanie babeczek, a ponadto to one odpowiadają za znany wszystkim kształt muffinków.

Do czego jeszcze przydają się okrągłe papilotki w różnych kolorach?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz okrągłe papilotki w różnych kolorach, takich jak czarny, brązowo-złoty, niebieski, czerwony, złoty czy biały. Doskonale nadają się one zatem nie tylko do przygotowania babeczek, ale również do wyeksponowania autorskich wyrobów cukierniczych. W sklepie posiadamy okrągłe papilotki do pieczenia wykonane z papieru o gramaturze od 50 do 90 gsm. Oznacza to, idealnie sprawdzają się one także do pakowania czekoladek, pralin, pączków i ciastek.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko smak wypieków jest ważny. W końcu najlepsze ciastka i babeczki to te, które „zjadamy” także wzrokiem. Chodzi tu nie tylko o kształt samych pyszności, ale również ich ekspozycję.
W naszym sklepie posiadamy różnego rodzaju produkty do ekspozycji ciastek, pralin, muffinów i babeczek. Polecamy między innymi papierową, złotą, trzy-poziomową paterę, na której można wyłożyć kolorowe wypieki. Patera pięknie się prezentuje nie tylko dzięki złotej barwie, ale także dzięki efektownym zdobieniom na brzegach.
Niezależnie od tego, czy szukasz dodatków na urodziny dziecka lub rodzinną zabawę, czy szukasz praktycznych akcesoriów do pieczenia, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Szybka i darmowa* dostawa

*Dla zamówień powyżej 300 zł.

Okazje produktowe w kategorii Papilotki Okrągłe