Cofnij do: Oferta lodowa/napoje zimne

Kubki i akcesoria do napojów zimnych

Kubki do napojów w różnych rozmiarach

Każdy lokal gastronomiczny powinien mieć możliwość użytkowania wysokiej jakości akcesoriów i wyposażenia, aby oferować klientom to, co dla nich najlepsze. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz unikatowe, wytrzymałe i funkcjonalne kubki do napojów w różnych rozmiarach. Słodkie milkshake’i, lemoniady, smakowe wody – to i jeszcze więcej możesz zaproponować swoim klientom bez obawy o jakość pojemnika. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Wyjątkowe kubki do napojów

Wiele lokali nie poświęca dużo uwagi ofercie napojów, traktując ją nieco po macoszemu. Proponują jedynie wodę i kilka popularnych, butelkowanych słodkich napojów gazowanych. Tymczasem przygotowanie wyjątkowych, unikatowych napojów może być równie korzystne dla Twojego lokalu, jak inne elementy oferty. Dobry napój dopełni pyszny posiłek, przekąskę czy deser. Jeżeli prowadzisz lodziarnie lub cukiernie, napoje z pewnością będą przynosić dochody. Kto z nas nie ma ochoty na zimną, cytrynową lemoniadę w gorący dzień? Taki napój wraz z porcją pysznych lodów może stworzyć doskonały duet.
W zakresie tworzenia unikatowych napojów masz duże pole do popisu. Możesz przygotować zarówno lemoniady, jak i klasyczne, chłodzone kompoty w nowoczesnej odsłonie. Koktajle, lodowe milkshake’i, świeże soki – to tylko jedne z wielu propozycji. Wszystko zależy od Twojej kulinarnej inwencji twórczej. A odpowiednie pojemniki pomogą podać te napoje w estetyczny sposób. Nie bez powodu mówi się, że jemy oczami.

Przykrywki do kubków i słomki w różnych rozmiarach

Oprócz stylowych kubków oferujemy także inne dodatki, które są niezbędne przy podawaniu napojów, umożliwią także przygotowanie dla klienta propozycji na wynos. Aby dopełnić takie przygotowanie napojów, proponujemy słomki w różnych rozmiarach, zarówno te łamane, jak i z mieszadełkiem.
Możesz również zaopatrzyć się w przykrywki do kolorowych kubków o różnej pojemności. Dostępne są przykrywki do kubków 250 ml, 300 ml, 400 ml i 500 ml.
Wybierz dodatki z naszej oferty w trosce o swojego klienta.

  • Różne warianty

   Już od

   Zaczynając od 22,14 zł

   W magazynie
   • Różne warianty

    Już od

    Zaczynając od 23,37 zł

    W magazynie
    • Różne warianty

     Już od

     Zaczynając od 19,68 zł

     W magazynie
     • 22,14 zł
      Cena za sztukę 0,44 zł
      W magazynie
      • 23,37 zł
       Cena za sztukę 0,47 zł
       W magazynie
       • 19,68 zł
        Cena za sztukę 0,39 zł
        W magazynie

       Szybka i darmowa* dostawa

       *Dla zamówień powyżej 300 zł.