Cofnij do: Oferta lodowa/napoje zimne

Łopatki i akcesoria lodowe

Akcesoria lodowe

Jeżeli pasjonujesz się cukiernictwem, z pewnością wiesz, jak satysfakcjonujące może być tworzenie własnych lodów. Z pewnością wiedzą to wszyscy, którzy zajmują się produkcją lodów profesjonalnie. Niezależnie od tego, jakie jest Twoje doświadczenie i czy zajmujesz się produkcją lodów zawodowo, wybierz dobre akcesoria do lodów – to dzięki nim z łatwością przygotujesz różnorakie smaki i rodzaje zimnego deseru. Zapraszamy do wyboru akcesoriów z naszego asortymentu, dostępne są specjalne łopatki do lodów i drewniane patyczki.

Łopatki i drewniane patyczki do lodów

Małe lodziarnie w większości podają lody w postaci kulek umieszczonych w chrupiącym wafelku. Choć to taki rodzaj lodów cieszy się dużą popularnością, warto rozważyć włączenie do swojej oferty lodów na patyku. Wśród morza propozycji gastronomicznych lokali proponujących lody w kulce, stworzenie autorskich propozycji w postaci lodów na patyku może sprawić, że będziesz wyróżniać się wśród konkurencji.
Możesz stworzyć dowolne kompozycje smakowe, zatopić w słodkiej, kremowej masie wybrane dodatki. Lody na patyku to dla wielu osób smak dzieciństwa, jednak przeważnie były to sklepowe słodycze niezbyt dobrej jakości. Teraz możesz wybrać drewniane patyczki do lodów i zaproponować klientom nostalgiczny powrót do słonecznych dni dzieciństwa poprzez doświadczenie smakowania lodów na patyku z wysokiej jakości składników, wyróżniających się smakiem i aromatem.

Biodegradowalne łopatki do lodów

W naszym asortymencie znajdują się propozycje artykułów przyjaznych środowisku. Produkcja i konsumpcja wyjątkowych przysmaków nie musi odbywać się w sposób szkodliwy dla naszej planety. Dlatego proponujemy biodegradowalne łopatki do lodów. Zostały wyprodukowane z nowoczesnego, kompostowalnego tworzywa PLA. Są praktyczne, wytrzymałe i bezpieczne dla ludzkiego zdrowia.
Równie dużą popularnością cieszą się tradycyjne patyczki drewniane czy unikatowe, kolorowe łopatki. Proponujemy również praktyczne wykałaczki-łyżeczki, które sprawdzają się do umieszczenia w masie lodowej w witrynie.
Wybierz patyczki i łopatki z naszej oferty.

Szybka i darmowa* dostawa

*Dla zamówień powyżej 300 zł.