Cofnij do: Cukiernia

Papilotki

Papilotki cukiernicze do babeczek i muffin

Papierowa papilotka to nie tylko wygodna foremka, w której upiec można różnego rodzaju babeczki i muffiny. Papilotki służą także celom wizulanym, stanowiąc doskonałe podkreślenie i ukoronowanie pracy cukiernika. Piękne papilotki wydobywają jeszcze więcej uroku z produktu gotowego, sprawiając, że słodki lub wytrawny wypiek jest atrakcyjny nie tylko pod względem smakowym, ale i wizualnym. Dobrze dobrana papilotka wykonana z odpowiedniego materiału - odpornego na działanie wysokich temperatur oraz tłuszczu czy wilgoci jest niezbędnym elementem każdej pracowni cukierniczej. Papilotka do babeczek czy muffin doskonale sprawdzi się także w zaciszu domowej kuchni, sprawiając, że problem mycia i suszenia forem po wypieku zniknie, a pojawi się zamiast tego korzyść w postaci wygodnej i pięknej formy podania naszego domowego dzieła sztuki cukierniczej.

Papilotki w różnych kolorach i kształtach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór papilotek, wykonanych z najlepszego gatunku papieru pergaminowego, tłuszczoodpornego, nadającego się do pieczenia (odpornego na działanie wysokich temperatur oraz posiadającego atesty do bezpośredniego kontaktu z żywnością). Posiadamy papilotki  białe, kolorowe, keksowe, muffinowe. Papilotki  trójkątne, kwadratowe, podłużne czy w formie korony - wszystkie je znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Na życzenie Klienta przygotowujemy papilotki z nadrukiem indywidualnym (osoby zainteresowane prosimy o wiadomość na adres biuro@papilart.pl).

Nasza czytelnia

Szybka i darmowa* dostawa

*Dla zamówień powyżej 300 zł.