Cofnij do: Opakowania i akcesoria ekologiczne

Talerze

Talerze ekologiczne – alternatywa dla plastiku

Tony plastikowych śmieci zasypujące naszą planetę stanowią poważne zagrożenie dla środowiska. Na szczęście każdy z nas może wpłynąć na poprawę tej sytuacji, ograniczając zużycie plastiku w swoim domu, firmie oraz w najbliższym otoczeniu. Oferta sklepu Papilart skierowana jest do każdego, komu nie są obojętne losy naszej planety! W tej kategorii prezentujemy ekologiczne talerze biodegradowalne które znakomicie zastępują powszechnie stosowane, jednorazowe talerze plastikowe.

Ekologiczne talerze biodegradowalne – bezpieczny wybór dla środowiska

W dzisiejszych czasach, nadmierna ilość plastiku urosła do rangi poważnego problemu na skalę światową. To popularne tworzywo towarzyszy nam niemalże na każdym kroku, mając bardzo negatywny wpływ na całe środowisko. Plastik wykorzystywany jest praktycznie w każdej branży, a wielu producentów zdaje się zupełnie nie przejmować konsekwencjami takiego postępowania.

Na szczęście, coraz więcej osób świadomie rezygnuje z plastiku na rzecz produktów wytwarzanych z surowców naturalnych. To najlepszy wybór dla naszego środowiska – naturalne tworzywa szybko ulegają rozkładowi, dzięki czemu są w pełni ekologiczne. Co więcej, biodegradowalne produkty są wykonane w taki sposób, aby gwarantować wysoką trwałość oraz estetykę.

Wysokiej jakości talerze z trzciny cukrowej

W naszym sklepie oferujemy ekologiczne talerze z trzciny cukrowej – produkt ten stanowi doskonałą alternatywę dla zwykłych jednorazowych talerzy, które zazwyczaj wytwarzane są z plastiku. Trzcina cukrowa to całkowicie naturalny, a jednocześnie trwały i gwarantujący wytrzymałość surowiec.

Wykonane z niej talerze są sztywne, stabilne, odporne na wilgoć i nie mają wpływu na smak potraw. Znakomicie sprawdzą się podczas wszelkich imprez plenerowych oraz w profesjonalnych branżach związanych z gastronomią oraz cateringiem. Warto zauważyć, że wdrażanie ekologicznych rozwiązań może wpłynąć na podwyższenie renomy firmy. Wybierając talerze biodegradowalne z trzciny cukrowej, przyczyniasz się do redukcji ilości zużytego plastiku i tym samym wspierasz ochronę środowiska!

Wyjątkowa oferta sklepu Papilart

W trosce o dobro naszej planety stworzyliśmy kompleksową ofertę biodegradowalnych naczyń, które z powodzeniem mogą zastąpić szkodliwe dla środowiska, plastikowe produkty jednorazowego użytku. Oferujemy talerze w formie okrągłej (średnice 18, 23 oraz 26 cm) lub kwadratowej (średnica 20x20 cm oraz 26x26 cm). Jeśli pragniesz włączyć się do walki o naszą planetę, wybierz ekologiczne talerze biodegradowalne z naszej oferty!

  • Różne warianty

   Już od

   Zaczynając od 44,90 zł

   Cena za sztukę 0,90 zł
   W magazynie
   • Różne warianty

    Już od

    Zaczynając od 22,23 zł

    Cena za sztukę 0,44 zł
    W magazynie

   Szybka i darmowa* dostawa

   *Dla zamówień powyżej 300 zł.