talerze jednorazowe i sztucce jednorazowe na stole

Grudzień to dla osób pracujących w branży HoReCa okres wytężonej pracy związanej ze świętami oraz Sylwestrem. Konieczne jest przygotowanie w ramach cateringu wielu dań i deserów, które następnie pojawią się na stole na przykład podczas wigilijnego spotkania firmowego. Prawdziwym wyzwaniem są jednak szalone imprezy sylwestrowe, które nieodłącznie kojarzą się z wystawnymi posiłkami podawanym w trakcie zabawy. Przekonaj się, jakie produkty warto zakupić przed końcem roku, jeśli działasz w branży gastronomicznej lub hotelarskiej.

Opakowania i akcesoria gastronomiczne jako podstawa cateringu na Sylwestra

Pudełka na ciasto, opakowania na dania obiadowe, tace cateringowe czy też naczynia fingerfood – to niewątpliwie podstawowe produkty wykorzystywanych w branży gastronomicznej. Wszystko to z pewnością przyda się do transportowania i serwowania smakowitych potraw, których będą próbować uczestnicy sylwestrowej zabawy czy noworocznego wyjazdu. Odpowiednie akcesoria gastronomiczne oznaczają bezpieczeństwo każdego dania oraz możliwość jego przewiezienia we wskazane miejsce. Zaopatrzenie się w nie to wygoda podczas obsługi dużych wydarzeń i znaczne ułatwienie pracy.

Warto wyposażyć się w trwałe opakowania i akcesoria gastronomiczne, które dadzą pewność, że wszystkie przygotowania na pewno się powiodą. Dobrze postawić też na ekologiczne wersje tych artykułów, czyli takie wykonane z tworzyw, które pozyskuje się z odnawialnych źródeł. Dzięki nim można transportować i podawać na zabawie zupy, sałatki, dania na ciepło oraz różnego rodzaju napoje.

Szybkie przekąski, czyli wybierz papilotki do babeczek

Podczas imprezy sylwestrowej podaje się nie tylko ciepłe posiłki, ale także przekąski, których wszyscy goście mogą swobodnie próbować między głównymi daniami. Wyjątkowo popularne są tutaj na przykład muffinki, w związku z czym, szykując się na tę niepowtarzalną noc, warto zakupić papilotki do babeczek. Jest to jeden z podstawowych artykułów z branży HoReCa, w który koniecznie trzeba się wyposażyć przy okazji obsługiwania hucznej imprezy.

Papierowe papilotki do babeczek to doskonały sposób na przygotowanie oraz podanie takich przysmaków na imprezie. Oprócz tego produkowane są one w różnych wzorach i barwach. Na zabawie sylwestrowej można podać na przykład muffinki w papilotkach ozdobionych tematycznymi grafikami, między innymi śnieżynkami pasującymi do zimowej pory lub dostosować kolor wyrobu do tematu imprezy. Możliwości są zatem tutaj praktycznie nieograniczone!

Przygotuj się na Sylwestra i zaopatrz w akcesoria gastronomiczne

Wiele osób postanawia hucznie obchodzić zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego. To wiąże się z organizacją imprez, na przykład na salach bankietowych czy w hotelach, a ich podstawą jest nie tylko dobra muzyka czy taniec, ale też smaczny poczęstunek. Catering zazwyczaj należy wcześniej przygotować i przewieźć do wybranego miejsca. Jedzenie najlepiej transportować w przeznaczonych do tego opakowaniach i akcesoriach gastronomicznych. Warto korzystać też z papilotek na babeczki. Takie produkty znajdziesz między innymi w ofercie sklepu PapilArt i wraz z nim przygotujesz się na ten intensywny dla branży HoReCa okres.