Przyozdobione pierniki świąteczne

Grudzień chyba każdemu kojarzy się z magią świąt Bożego Narodzenia i przygotowaniami do tych kilku specjalnych dni. Dla niektórych jest to bardzo intensywny okres, zwłaszcza dla pracowników z branży gastronomicznej. Wiele osób zamawia bowiem cateringi świąteczne z okazji wigilijnych, firmowych spotkań, bankietów czy przyjęć, czy nawet prywatnie, do własnego domu. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać produkty z naszej oferty w swojej działalności, takie jak na przykład opakowania i akcesoria papierowe czy dekoracja i barwniki spożywcze, oferując świąteczne usługi.

Boże Narodzenie, czyli jeden z najbardziej wymagających okresów w roku

Przed świętami Bożego Narodzenia konieczne jest przygotowanie przede wszystkim jedzenia. Obejmuje ono głównie tradycyjne dania, takie jak aromatyczny barszcz czy smakowite pierogi, ale wiele osób przyrządza także klasyczne wypieki czy inne słodkości. Firmy stają zatem przed zadaniem zaproponowania swoim klientom odpowiednio skomponowanego cateringu i dostarczenia go do wybranego lokalu czy domu. Jego częścią są opakowania i akcesoria papierowe.

Catering świąteczny – wybierz odpowiednie opakowania

Gotowe dania czy ciasta trzeba bezpiecznie przetransportować do wskazanego miejsca i podać je w sposób miły dla oka, by zachęcały one do jedzenia. W takim przypadku koniecznie okażą się opakowania oraz akcesoria papierowe, takie jak torby, pudełka do zup czy sztućce. Pomogą one utrzymać dania w odpowiedniej temperaturze, zagwarantują też przewiezienie ich bez szwanku, a następnie pozwolą na wygodne spożycie takiego posiłku. Warto tu też postawić na ekologiczne opcje, dostępne między innymi w naszym asortymencie.

Postaw na świąteczne ozdoby akcesoriów i opakowań

Okres świąteczny kojarzy się przede wszystkim z różnymi dekoracjami. Dzięki naszej ofercie sprawisz, że wybrane przez Ciebie opakowania czy akcesoria papierowe zostaną ozdobione indywidualnymi projektami graficznymi czy Twoim logo w wersji świątecznej. Tampodruk oraz druk cyfrowy dają bowiem możliwość zamieszczenia na oferowanych przez nas artykułach wybranych grafik, dzięki którym możesz nadać całości prawdziwie świąteczny klimat.

Dodatkowo warto zaopatrzyć się też w gotowe, papierowe formy i papilotki do pieczenia, które są ozdobione motywami świątecznymi. Oprócz tego wyroby te wyróżniają się kolorami bezpośrednio kojarzącymi się z bożonarodzeniowym okresem, na przykład złotym, czerwonym czy zielonym. Papilotki udekorowane płatkami śniegu czy gwiazdkami, a także formy ze świątecznymi napisami, od razu wykreują odpowiedni klimat podczas wigilijnego spotkania i posiłku. Sprawią też, że podawane ciasta i babeczki będą się prezentować naprawdę gustownie, a ich serwowanie nie sprawi trudności.

Przygotuj i udekoruj świąteczne wypieki dzięki naszym produktom

Jeśli Twoja firma zajmuje się przygotowywaniem świątecznych wypieków, to w naszym asortymencie również znajdą się produkty, które ułatwią Ci pracę w okresie Bożego Narodzenia. Należą do nich między innymi dekoracje i barwniki spożywcze, które posłużą do wypieku naprawdę niepowtarzalnych, ozdobnych ciast czy babeczek. Skorzystaj z nich, by zachwycić swoich klientów przygotowanymi przysmakami i wyczaruj niezwykłe pierniczki, makowce czy też ciasteczka.

Przygotuj się na Boże Narodzenie z naszą ofertą


Boże Narodzenie to zatem okres intensywnej pracy w wielu lokalach z branży gastronomicznej. Warto wówczas skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i wybrać solidne, jakościowe produkty dostępne w ofercie sklepu PapilArt. Dzięki nim zoptymalizujesz swoje działania, przygotujesz piękne i smaczne wypieki, a następnie łatwo spakujesz je i przetransportujesz do wybranego lokalu. Ozdób babeczki świątecznymi papilotkami oraz podaj ciasto w bożonarodzeniowej, papierowej formie. Już teraz przygotuj się z nami na ten gorący i wymagający czas, by potem cieszyć się efektami swoich działań i zadowoleniem klientów.