Opakowanie na ciastka świąteczne

Branża HoReCa w święta przeżywa wyjątkowo intensywny okres, do którego koniecznie trzeba się wcześniej przygotować. Szczególne wyzwania wiążą się z dostarczaniem cateringów świątecznych. Boże Narodzenie to czas, w którym organizowane są liczne firmowe spotkania, wigilijne przyjęcia, bankiety czy inne oficjalne wydarzenia, na których podaje się smakowite potrawy, takie jak barszcz czy pierogi. Przekonaj się, jak ważną rolę odgrywają w tym przypadku odpowiednie opakowania i akcesoria papierowe i jak je wybrać.

Zadbaj o właściwą temperaturę potraw

W przypadku dostarczania firmom czy osobom prywatnym świątecznego cateringu podstawą jest transportowanie przygotowanych wcześniej potraw w taki sposób, by zachowały one swoją temperaturę. Nikt nie ma ochoty na zimny barszcz lub na danie z ryby, które wystygło. W związku z tym należy wybrać takie opakowania i akcesoria papierowe, które umożliwią dowiezienie ciepłego posiłku i wygodne podanie go uczestnikom spotkania w firmie lub poza nią. Dobra izolacja sprawi też, że przysmaki, które powinny być serwowane na zimno, także dotrą na miejsce we właściwej temperaturze i zachwycą wszystkich gości.

Postaw na ekologiczne i nowoczesne rozwiązania

Obecnie duży nacisk kładzie się na stosowanie naturalnych i ekologicznych produktów, i takie również powinny być wybrane przez Ciebie pudełka, jeśli przygotowujesz i dostarczasz catering świąteczny. Wybierz opakowania do zup, sałatek, obiadów czy ciast, które są wykonane z papieru lub takie, które można potem poddać recyklingowi. To samo tyczy sztućców, talerzyków, kubków czy słomek. Twoi klienci z pewnością docenią tego typu rozwiązania, zwłaszcza jeśli też mają na uwadze dobro środowiska naturalnego.

Połącz elegancję z funkcjonalnością

Nie zapominaj o tym, że podczas spożywania posiłku ważny jest nie tylko smak dań, ale także ich wygląd. Dlatego zadbaj, by dostarczony przez Ciebie catering świąteczny był nie tylko pyszny, ale również doskonale się prezentował. Osiągniesz to, stosując stylowe i estetyczne opakowania i akcesoria papierowe. Pozwolą one nie tylko na bezpieczny transport, ale także na odpowiednie serwowanie każdego dania, tak by wręcz zachęcało ono do jedzenia. Spotkanie wigilijne to uroczysta okazja, dlatego zadbaj o takie detale.

A może personalizowane opakowania i akcesoria?

Świąteczny catering to świetna okazja do zareklamowania swojej działalności lub ozdobienia opakowań i akcesoriów cukierniczych, takich jak opakowania obiadowe czy torby, spersonalizowanym motywem. Wybierz zatem produkty od firmy, która oferuje możliwość dostosowania wyglądu pudełek do indywidualnych potrzeb klienta, na przykład poprzez wykorzystanie tampodruku czy druku cyfrowego. W ten sposób wykorzystasz tę dodatkową możliwość na promocję własnego biznesu lub sprawisz, że wszystkie akcesoria będą się prezentowały wyjątkowo.

Wybierz najlepsze opakowania cateringu świątecznego


Wiesz już, jak powinny się prezentować idealne opakowania czy akcesoria papierowe służące do podania cateringu świątecznego. Gdzie jednak najlepiej będzie je zakupić? Przede wszystkim postaw na sprawdzone marki, które oferują specjalistyczne produkty, takie jak sklep PapilArt. Znajdziesz tam wszystko, co okaże się być Ci potrzebne do transportu i podania przysmaków na wigilijnym spotkaniu, czy to w firmie czy w domu.