Foremki na muffiny - jakie wybrać?

Formy na muffiny Korona na królewskie wypieki

Papierowe, jednorazowe formy na muffiny Korona przeznaczone są do pieczenia i ekspozycji gotowych babeczek. Papilotki zostały wykonane z papieru o gramaturze 60 gsm. Materiał jest odporny na wysoką temperaturę, tłuszcz i zamoczenie. Ilość dostępnych kolorów i wzorów może być inspiracją do tworzenia unikatowych projektów słodkich i wytrawnych wypieków. Wszystkie Papilotki Korona sprzedawane są w opakowaniach po 40 sztuk.

W naszej ofercie są także papilotki okrągłe, trójkątne i kwadratowe. Papierowe foremki do ciastek znajdziesz w katalogu w wygodnym do przeglądania pliku PDF. Obok nazw produktów podane są szczegółowe wymiary oraz ilość sztuk w opakowaniu jednostkowym.

Atrakcyjnie opakowane na muffiny w kształcie Tulipana

Uwagę w gablocie cukierniczej przyciągają papierowe foremki w kształcie Tulipana. Aby zobaczyć wnętrze, trzeba delikatnie odchylić wydłużone końce foremek. Co może znajdować się w środku? Klienci uwielbiają muffiny z kawałkami czekolady, suszoną żurawiną i kruszonymi orzechami.

Muffiny Tulipan Royal to jednorazowe foremki do wypieku wykonane z papieru do pieczenia o gramaturze 50 gsm. Materiał jest odporny na wysoką temperaturę, tłuszcz i zamoczenie. Foremki od wewnątrz są wzmacniane złotą folią aluminiową, która nadaje luksusowy wygląd wypiekom.

Domowe muffiny - jakie foremki wybrać?

Muffiny to małe i pożywne „co nieco” na drugie śniadanie do szkoły i do pracy, a także przekąska do kawy, czy kubka kakao w domu. Najpopularniejsze muffiny domowe robi się z mąki, oleju, mleka, jajek i bananów. Dojrzałe owoce (w zupełności wystarczą dwa banany) łatwo rozgnieść widelcem i połączyć z resztą składników. Pamiętamy przy tym, że w jednym naczyniu łączymy suche składniki, a w oddzielnym mokre. Ciasto na domowe muffiny wcale nie musi być gładko wymieszane, a jego przygotowanie zajmuje dosłownie chwilę.

Papilotka kubeczek żółty będzie idealną foremką na muffiny bananowe. To oczywiście tylko sugestia, bo do wyboru jest mnóstwo kolorów i wzorów – białe, czerwone, niebieskie ze srebrnym nadrukiem, a także okazjonalne na święta. Wybierz swoje ulubione!

Foremki na muffiny z wytrawnym wnętrzem

Na spotkania towarzyskie warto przygotować oryginalne przekąski. Dzięki wykorzystaniu takich akcesoriów, jak foremki na muffiny możemy przygotować poczęstunek do serwowania bez sztućców i talerzyków. Przyjęcia w formie bufetów są mniej formalne. W takich okolicznościach idealnie sprawdzą się foremki Muffiny Tulipan Royal. Od wewnątrz zostały pokryte warstwą błyszczącego złota. Elegancko podane wytrawne muffiny to idealny wybór na prywatne i firmowe spotkania!