Formy do pieczenia prostokątne czy okrągłe - które wybrać?

Każda okazja jest dobra, by uczcić ją pysznym ciastem. Szczególnie jeśli zaplanowaliśmy imprezę, na którą przyjdą znajomi i rodzina. Nic tak nie ucieszy gości, jak samodzielnie przygotowane ciasto. Pięknie udekorowane, pachnące smakołyki mogą być także unikatowym prezentem. Taki deser sprawdza się zawsze i w każdych okolicznościach.

Jeżeli szukasz sposobów na urozmaicenie wypieków, które przyrządzasz według tradycyjnych, rodzinnych przepisów sięgnij po nowe formy do pieczenia. Zmiana receptury nie wchodzi w grę! Skoro ciasto zawsze się udawało, jest idealne i w dodatku wszystkim smakuje, nie ma powodu, aby zmieniać jego skład. Nowe formy i akcesoria okazjonalne do pieczenia urozmaicą ulubione ciasta bez zmiany ich najważniejszych walorów – smaku i aromatu!

Formy i akcesoria okazjonalne

Każdego dnia przybywa nowych produktów, dzięki którym poszerzają się możliwości wypiekania ciast i przygotowania deserów. Cukiernie oferują coraz bardziej wymyślne wypieki i przyciągają uwagę łasuchów. Nie zawsze chodzi o smak deseru -  liczy się także jego kształt, dekoracja oraz forma podania. Pomagamy firmom z branży piekarniczo-cukierniczej zdobyć zainteresowanie klientów nowymi wariantami ciast.

Na naszej stronie w kategorii formy i akcesoria okazjonalne oferujemy prostokątne, okrągłe oraz świąteczne kształty forem do wypieków dla profesjonalistów i amatorów. Przeglądając najnowszą ofertę, można się zauroczyć! Przykładowo uwagę przyciągają formy do pieczenia Serce, które są sposobem, aby wyrazić uczucia.

Formy do pieczenia Gwiazdka to wspaniały pomysł na dekoracyjne ciasto na Święta Bożego Narodzenia. Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Zajrzyj koniecznie do naszej oferty i sprawdź, jak jeszcze możesz zaskoczyć swoich bliskich. To aż dwie korzyści: podarunkiem może być forma do pieczenia lub własnoręcznie przygotowane ciasto! 

Prostokątne i okrągłe formy do pieczenia świątecznych ciast

Wspomnieliśmy już o formie do pieczenia gwiazdka, którą serdecznie polecamy na grudniowe poczęstunki przy świątecznym stole. Na uroczysty charakter świąt składa się całe mnóstwo drobnych detali, które budują niepowtarzalną atmosferę. Należą do nich oczywiście okazjonalne ciasta. Okrągła forma do pieczenia Babka karbowana to idealny przepis na świąteczny klimat na wielkanocnym stole.

W naszym sklepie znajdziesz artykuły doskonałej jakości i wcale nie musisz się martwić, czy ciasto dobrze się upiecze. Wykonano je z wysokogatunkowych materiałów, które sprawdzają się zarówno w domowych piekarnikach, jak i w profesjonalnym użytkowaniu.

Papierowe formy okrągłe

Jednorazowe formy okrągłe do ciasta wykonane są z papieru o tak wysokiej gęstości, że zapewniona jest odporność naczynia na wysoką temperaturę. Formy papierowe są odporne na zmoczenie i nasiąkanie tłuszczem. Mają wytrzymałą, sztywną konstrukcję, która nie zmienia kształtu podczas wlewania masy do pieczenia. Oferujemy także formy okrągłe z kominem oraz różne wersje kolorystyczne i rozmiary. Z przyjemnością prezentujemy więcej propozycji na naszej stronie.