Jakie naczynia do lodów wybrać? Poznaj propozycje Papilart!

W czym podawać lody w zależności od okazji?

Jeśli planujesz przyjęcie, na którym głównym deserem mają być lody, to z pewnością zależy Ci na tym, aby były one serwowane efektownie. Nie zapominaj jednak, że nawet podczas oficjalnych, domowych imprez liczy się funkcjonalność. A zmywanie po wielu gościach na pewno będzie uciążliwe. Na szczęście można połączyć estetykę z praktycznością, co udowadniają naczynia wykonane z nieprzemakalnego papieru. Kubki i miski do lodów jednorazowego użytku okażą się również niezbędne w każdej lodziarni. Warto przyjrzeć się rodzajom dostępnych naczyń, a na wyposażeniu mieć nawet kilka z nich. 

Wyjątkowe miski do lodów

Miska do lodówto jeden z najczęściej wykorzystywanych pojemników do deserów. Takie naczynie może mieć różną pojemność i wielorakie wzornictwo. Zwykle spotkasz się z wielkościami: 85 ml, 130 ml, 245 ml, 350 ml. Najmniejsze miseczki możesz wykorzystać do serwowania lodów dzieciom. Sprawdzą się one również na weselach podczas wydawania monoporcji. Większe pucharki pozwolą Ci przygotować desery dla dorosłych. Decydując się na papierowe miski, nie musisz martwić się, że któraś z nich się zbije. Z tego względu są one również doskonałe na imprezy, szczególnie te wyprawiane dla najmłodszych.

Miseczki do lodów okrągłe

Niezastąpione w każdej lodziarni będą także okrągłe miseczki. Takie naczynia zwykle dostępne są w wersji papierowej, tj. jednorazowej. Spotkasz się też z akcesoriami do lodów ze szkła. Jeśli więc Twój lokal dysponuje ogródkiem lub miejscem dla gości, możesz zdecydować się na serwowanie lodów w specjalnych pucharkach. Miseczki będą też odpowiednie w przypadku cateringu, jak i domowych uroczystości. 

Kubki do lodów białe z przykrywką 

Na liście niezbędnych naczyń nie mogło zabraknąć kubków do lodów z przykrywką. To obowiązkowe wyposażenie każdej lodziarni, ze względu na możliwość zapakowania przysmaku na wynos. Kubki i miski do lodów w takiej formie mogą służyć jako element promocji lokalu. Wystarczy, że wybierzesz je w wersji białej, bez nadruków. Pozwoli Ci to na personalizowanie lodów poprzez umieszczanie imienia klienta na wieczku. Ciekawą formą będzie też dodawanie napisów: “smacznego”, “dziękujemy”, “miłego dnia” itp. Klient z pewnością zapamięta miłą obsługę i wróci po następną gałkę lodów. Świetnie sprawdza się także wykorzystanie kubeczków z logo firmy. W ramach współpracy z lokalami gastronomicznymi oferujemy naszym Klientom wykonanie kubków i misek papierowych z dowolnym nadrukiem. 

Kubki i miski do lodów w fantazyjnych kolorach 

Przy wyborze naczyń do deserów warto pamiętać o najmłodszych. W końcu to oni uwielbiają takie przysmaki. Uśmiech na twarzy dziecka na pewno wywoła kolorowa miska do lodów. Taki pojemnik w połączeniu z pyszną zawartością usatysfakcjonuje każdego klienta, jak i gościa na domowym przyjęciu. W naszej ofercie odnajdziesz wszystkie wymienione warianty naczyń. Nie musisz więc zastanawiać się dłużej, jakie naczynie do lodów wybrać. Z ich wykorzystaniem przemawia dobry stosunek ceny do jakości.