Akcesoria lodowe — doskonałe rozwiązanie do Twojej gastronomii!

Profesjonalne wyposażenie gastronomii

Eleganckie podanie posiłków bez wątpienia wpływa na chęć jedzenia. Dlatego, jeśli prowadzisz swoją budkę z lodami, zadbaj nie tylko o smak deserów, lecz także o sposób ich podania. Profesjonalne wyposażenie, które pozwoli Ci to osiągnąć, to m.in. sztućce jednorazowe. Niezależnie od tego, czy podajesz lody w gałkach, czy też kręcone, szpatułka lub łopatka pomoże Twoim klientom zajadać się słodkim przysmakiem w komfortowy sposób. Jakie więc akcesoria lodowe warto wprowadzić do swojego lokalu?

Łopatki do lodów

W małych, jak i dużych lodziarniach sprawdzą się łopatki do lodów. Są one dostępne zwykle w wersji plastikowej, jak i kompostowalnej, tj. przyjaznej środowisku. To wygodne i wytrzymałe sztućce. Ponadto świetnym rozwiązaniem jest wyposażenie lokalu w łopatki pakowane pojedynczo. Dzięki temu dbasz o wysoki standard higieny i budujesz dobrą opinię o swojej firmie. Klient zyskuje pewność, że nikt wcześniej nie dotykał łopatki i może bezpiecznie z niej korzystać, a więc w pełni delektować się posiłkiem.

Drewniane i biodegradowalne patyczki do lodów

Przy wyborze akcesoriów lodowych na pewno spotkasz się z drewnianymi i biodegradowalnymi patyczkami do lodów. Nacisk na życie w duchu less waste sprawia, że na rynku dominuje coraz więcej rozwiązań przyjaznych środowisku. Wizerunek firmy możesz również budować, sięgając po ekologiczne dodatki do lodów. W tym przypadku doskonałą alternatywą w stosunku do plastikowych sztućców będą drewniane i biodegradowalne patyczki do lodów.

Wykałaczki i łyżeczki

W zależności od rodzaju serwowanych deserów możesz również potrzebować w swoim punkcie gastronomicznym wykałaczek oraz łyżeczek. I tutaj masz szeroki wybór kształtów i form. Łyżeczki długie, np. 18 cm przydadzą się do deserów podawanych w wysokich naczyniach. Wykałaczki natomiast mogą być odpowiednie do owoców, które zwykle ześlizgują się z łyżeczek i patyczków. Zawsze jednak warto pamiętać, aby zwrócić uwagę na to, czy wybrane akcesoria lodowe posiadają odpowiednie certyfikaty, pozwalające na kontakt z żywnością.

Kolorowe akcesoria do lodów — idealne dla dzieci

W dobrze wyposażonym lokalu nie może zabraknąć kolorowych sztućców, idealnych dla najmłodszych. Dodatki takie cieszą dzieci, które przychodzą podczas spaceru z rodzicami na słodki przysmak. Wszystkie wspomniane akcesoria lodowe odnajdziesz w naszej ofercie. Będą one niezastąpione w Twoim punkcie gastronomicznym, a także w firmach cateringowych, na imprezach plenerowych, piknikach itp. Wybierając wysokiej jakości sztućce i opakowania, dbasz o wizerunek firmy i zapewniasz wygodę swoim klientom.