Cofnij do: Muffiny

Muffiny na Stelażu

Kartonowy stelaż ze specjalnie wykonanymi foremkami, przeznaczony do wypieku muffinek. Stelaż wykonany jest ze sztywnego, karbowanego kartonu, ułatwia transport wypieków i ich rozmieszczenie w piekarniku. Na stelażu mieszczą się 24 papilotki na muffiny. Stelaż można łatwo podzielić na dowolne części.

Całość bardzo estetyczne wykonana z trwałego papieru, odpornego na wysokie temperatury, tłuszcz i zamoczenie. Papilotki w stelażu mogą być w kolorach: muffiny białe na brązowym stelażu, muffiny brązowe na brązowym stelażu, muffiny kolorowe mix na brązowym stelażu.

Wymiary papilotek w stelażu:

  • średnica dna 50 mm
  • wysokość 35 mm.

Optymalna temperatura wypieku: 200 C

Kartonowe stelaże do wypieku muffinów

Nie ma chyba osoby, która nie uwielbia pysznych muffinów. Te ciastka w kształcie wysokiej babeczki można wzbogacać o najróżniejsze dodatki, takie jak rodzynki, czekolada, bakalie, owoce czy orzechy. Dzięki połączeniu miękkiego ciasta ze słodkimi dodatkami muffinki zyskały dużą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych smakoszy. Do przygotowania tych babeczek potrzebne są jednak kartonowe stelaże do wypieku muffinów, które znajdziesz w naszym sklepie.

Stelaże do wypieku muffinów w różnych kolorach

Oferowane przez nas stelaże do wypieku muffinów posiadają specjalne foremki, które są przeznaczone wyłącznie do tych małych babeczek. Stelaże wykonane są ze sztywnego, karbowanego kartonu, co ułatwia nie tylko rozmieszczenie muffinków w piekarniku, ale również ich przenoszenie i transport.
Kartonowe stelaże do wypieku muffinów w różnych kolorach, które znajdziesz w sklepie PapilArt, są nie tylko bardzo estetyczne, ale także wykonane z bardzo trwałych materiałów. Papier, z którego je wyprodukowano, jest odporny na wysokie temperatury, tłuszcz oraz zamoczenie. Wszystkie oferowane przez nas stelaże są brązowe, ale proponujemy różne wersje kolorystyczne papilotek.

Dlaczego warto kupić kartonowe stelaże do wypieku muffinów?

Nasze stelaże do wypieku muffinów w różnych kolorach sprawiają, że przygotowanie tych słodkich babeczek staje się bardzo proste. A same muffiny to w końcu nieodzowni towarzysze zabaw i spotkań towarzyskich! Znane z filmów babeczki są wręcz uwielbiane przez dzieci, dlatego są one doskonałym dodatkiem do każdej zabawy urodzinowej czy imieninowej, imprezy rodzinnej lub szkolnego balu.
Przygotowanie muffinków nie wymaga jednak specjalnej okazji! Równie dobrze możesz je przyrządzić jako dodatek do rodzinnej kawy lub spotkania z przyjaciółmi, dlatego nie czekaj i już dziś kup u nas kartonowe stelaże do wypieku muffinów! W oferowanych przez nas stelażach do babeczek mieszczą się papilotki o średnicy dna 50 mm i wysokości 35 mm.

Szybka i darmowa* dostawa

*Dla zamówień powyżej 300 zł.