Witamy na naszym blogu!

Na naszym blogu będziemy regularnie dzielić się z Państwem naszą wiedzą, pasją i doświadczeniem. Znajdą tu Państwo artykuły z zakresu porad dotyczących wyboru papilotek, form do muffinek, czy form do pieczenia. Opowiemy o trendach w przemyśle piekarskim i cukierniczym, o historii różnego rodzaju akcesoriów gastronomicznych, a także o najpiękniejszych realizacjach w zdobnictwie cukierniczym. Znajdą tu Państwo także historie o najsłynniejszych cukiernikach i piekarzach oraz wiele porad z zakresu gastronomicznego savoir-vivre. Blog dedykowany jest pasjonatom pieczenia i dekorowania tortów, a także wszystkim zainteresowanym branżą piekarską, cukierniczą i ogólnogastronomiczną.

 

PapilArt – z pasji do słodyczy

 

                                             Podkłady pod torty

 

Zanim zaczniemy publikować kolejne artykuły, warto się przedstawić. Kim są autorzy bloga – firma PapilArt? W branży piekarsko-cukierniczej działamy już od kilkunastu lat, produkując, dystrybuując i sprzedając produkty o najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się m.in. różnego rodzaju papilotki, podkłady pod torty i opakowania, formy do pieczenia i do lodów, a także wiele różnych akcesoriów (m.in. szablony dekoracyjne, maty cukiernicze, czy rękawy do dekoracji). 

 

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na stronę http://papilart.pl/. Jednocześnie zachęcamy, by regularnie odwiedzać naszego bloga i uważnie śledzić wszystkie zamieszczane tu artykuły. Mamy nadzieję, że publikowane przez nas porady i informacje okażą się cenne i wartościowe dla wszystkich naszych Czytelników.

 

Pozdrawiamy, zespół PapilArt.