Wigilia firmowa – jak się do niej przygotować?

Zadbaj o odpowiednie nakrycie stołu wigilijnego!

Wiele firm ma to do siebie, że nie posiada specjalnie wyznaczonej stołówki, w której znajdowałaby się odpowiednia ilość talerzy, sztućców oraz szklanek. To właśnie z tego powodu organizacja Wigilii firmowej może okazać się dużym wyzwaniem. Jak poradzić sobie z tym problemem? Wystarczy jedynie zdecydować się na zakup jednorazowych naczyń, które cieszą się coraz to większą popularnością. Ich niewątpliwą zaletą, jest wyjątkowo niska cena, znacznie niższa od ceramicznych odpowiedników. Dodatkowo ich utylizacja jest wyjątkowo prosta, a same produkty zostały wykonane z ekologicznych materiałów, które można wykorzystać ponownie!

 

W naszej ofercie można zakupić m.in. talerze z trzciny cukrowej, kubki papierowe oraz drewniane sztućce, które nie dość, że wyglądają wyjątkowo estetycznie, to charakteryzują się dużą wytrzymałością, przez co doskonale sprawdzą się jako zastawa na wigilijnym stole. Oferujemy możliwość wykonania zakupów hurtowych w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wyposażysz swoją firmę w odpowiedni zapas najpotrzebniejszych artykułów!

Opakowania na wynos – czy warto w nie zainwestować?

Mnogość świątecznych przysmaków na wigilii pracowniczej czasami może być zbyt duża, co może doprowadzić do pozostawienia dużej ilości smakołyków, których szkoda marnować. Istnieje jednak bardzo prosty sposób na poradzenie sobie z tym problemem – wystarczy jedynie zdecydować się na zakup większej ilości opakowań na wynos! Taka inwestycja z całą pewnością będzie opłacalna, ponieważ każdy pracownik po uroczystości będzie mógł otrzymać mały zbiór pozostałych potraw, które bez większego problemu będzie można odgrzać i zjeść ze smakiem!

 

Jeżeli chcesz mieć pewność, że zakupione opakowania będą charakteryzowały się najwyższą jakością, to pojemniki kwadratowe z pulpy z całą pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Produkty te wykonano z włókien pochodzenia roślinnego, dzięki czemu są w pełni ekologiczne! 

Zainteresuj się współpracą z PapilArt!

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz sprawdzone opakowania do żywności, ale i również inne akcesoria, które z całą pewnością znajdą swoje zastosowanie w Twojej firmie! Działamy na rynku już od wielu lat, przez co udało nam się zbudować ogromne doświadczenie w obsłudze klienta. Do każdego kupującego podchodzimy w sposób indywidualny, aby zagwarantować pełnię satysfakcji z nawiązanej współpracy. Przygotuj się do organizacji Wigilii firmowej razem z PapilArt!