Akcesoria niezbędne w każdej lodziarni

Otwierając lodziarnię wiesz dobrze, że potrzeba Ci wiele narzędzi, do tego, by serwować jak najlepsze lody. Jednak nie tylko sam proces przygotowania jest ważny. Ważne jest także to, w jaki sposób je podasz. Mrożone przysmaki można zaserwować w klasycznym kubkulub misce do lodów. Wybór odpowiedniego naczynia zmienia wrażenie całej kompozycji, jednocześnie sprawiając, że Twój wyrób będzie się dało spożyć łatwo, bez obaw o pobrudzenie się. Sprawdź, w co warto wyposażyć Twoją lodziarnię!

Zaoferuj swojemu klientowi najwyższą klasę obsługi

Oczywiście podstawą każdej budki, restauracji czy kawiarni, w której sprzedajesz swoje lody, jest to, w jaki sposób podasz je swojemu klientowi. Podstawą jest określenie jak Tobie łatwiej je przyrządzać. Ty wiesz najlepiej, w którym opakowaniu prezentują się najokazalej, gdyż zależy to od receptury, która wpływa na konsystencję lodów. W zależności od tego sprawdzą się klasyczne kubeczki do lodów Tutti Frutti, lub nieco większe miseczki do lodów. Jeśli natomiast Twoje miejsce należy do nieco bardziej eleganckich kawiarni lub restauracji, wtedy, by zachwycić swojego klienta goszcząc go na miejscu, podaj mu jego ulubione lody w pucharku do lodów Scoop.

Ulga w upał nie tylko za pomocą lodów

W upalne dni wszyscy uwielbiają schłodzić się zimnym napojem lub mrożonym deserem. Niektóre lodziarnie mają w swojej ofercie alternatywę w postaci zimnych, lodowych koktajli. Jeśli i Ty zastanawiasz się, by dodać do swojej oferty taki napój koniecznie wyposaż się w kubki drinkmix w różnych kolorach. Niezbędne będą także przykrywki oraz słomki, które na papilart.plkupisz nie tylko w korzystnej cenie, ale przede wszystkim w hurtowej ilości. Znajdziesz tu produkty wykonane bardzo solidnie, a także bardzo estetycznie. W ten sposób, Twoje wyroby w lodziarni staną się jeszcze bardziej smakowite dzięki eleganckim opakowaniom.

Zadbaj o każdy szczegół z solidnym asortymentem do Twojej lodziarni

Wejdź nas stronę sklepu i koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą dla małych i dużych lodziarni! Znajdziesz tu różnorodny asortyment, wykonany z niezwykłą dbałością, a przede wszystkim w korzystnej cenie. W ten sposób nie tylko smakiem swoich wyrobów zachęcisz klientów do odwiedzania Ciebie, ale także drobnymi detalami, takimi jak estetycznie wykonane opakowanie do lodów, kubek czy miseczka.

Niezależnie od tego, w jaki sposób serwujesz swoje wyroby lodowe, potrzebujesz dobrych pojemników, w których mógłbyś je przechowywać. Nie jest to tak oczywisty wybór, zwłaszcza dlatego, że w zależności od tego, jaki rodzaj pojemnika wybierzesz, wpłynie to bezpośrednio na konsystencję lodów, a co za tym idzie, przyjemność z ich spożywania. W tym celu warto, byś sprawdził różne warianty jak kuweta na lody PET/PS lub pojemnik izotermiczny kompostowalny ecovio. W ten sposób będziesz mieć pewność, że lody czy kremy, które będą spożywane przez Twoich klientów zawsze im zasmakują, dzięki przechowywaniu w ekologicznych opakowaniach.

Niech Twoi klienci rozkoszują się każdym kęsem i łykiem

Sposób, w jaki wyposażysz swoją lodziarnię, niezależnie czy jest ona mała, czy duża, wpłynie bezpośrednio na Twój sukces. Dobre i solidne akcesoria przyciągną klientów, którzy będą mogli się rozkoszować Twoimi wyrobami. Atrakcyjnie podane lody i mrożone koktajle pozwolą konsumentom jeszcze bardziej cieszyć się pysznym smakiem zimnych deserów.