Informacje ogólne

Papilart Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Łomiankach (05-092), przy ul. Kolejowej 307, e-mail: sklep@papilart.pl („Spółka”), jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionego newsletter-a.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. adresu e-mail– jest Pana/Pani zgoda, która może zostać w każdym czasie wycofana, m.in. kontaktując się pod wskazanym powyżej adresem e-mail. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania newsletter-a do czasu cofnięcia zgody.

Jest Pan/Pani uprawniony/a do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania danych osobowych przez Spółkę, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.