Papier do pieczenia 40x60 SAGA 500 ark.

Profesjonalny papier pergaminowy do pieczenia i pakowania, w arkuszach 40x60 cm.

500 arkuszy w opakowaniu.

Wysokiej jakości papiery do pieczenia i gotowania marki SAGA produkowane z certyfikowanego drewna, w pełni biodegradowalne i kompostowalne.

Korzenie marki SAGA sięgają 1918 roku, gdy zakład w Mänttä jako pierwszy rozpoczął wytwarzanie papieru odpowiedniego do zabezpieczenia żywności. Produkcję papieru do gotowania — fińskiego wynalazku — rozpoczęto w latach 60-tych dwudziestego wieku. Marka SAGA i zakład w Mänttä należą do fińskiej firmy Metsä Tissue.

Głównym surowcem w Metsä Group jest drewno — odnawialny materiał pozyskiwany ze skandynawskich lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. W 100% możliwe jest śledzenie pochodzenia drewna używanego przez producenta, a ponad 80% drewna ma certyfikat — choć w skali świata certyfikowane lasy stanowią zaledwie około 10%. Wszystkie produkty marki SAGA są odpowiednie do recyklingu. Stanowią doskonałą alternatywę produktów wykonanych z surowców, które nie nadają się do powtórnego przetworzenia.

Produkty SAGA to realne korzyści i oszczędności - są cenione przez profesjonalistów z branży żywieniowej. Udowodniono, że produkty SAGA zapobiegają marnowaniu żywności i skracają czas zmywania naczyń. Dzięki nim przygotowywanie, gotowanie i zmywanie jest łatwiejsze i szybsze. Paczuszki i sakiewki przygotowane z papieru SAGA pozwalają zachować naturalny zapach i smak wszystkich składników.

258,05 zł
Cena za sztukę 0,52 zł

Produkt powinien zmieścić się w paczkomacie

Inpost

Dostępny 1 wariant

Papier do pieczenia 40x60 SAGA 500 ark.
Papier do pieczenia 40x60 SAGA 500 ark. SKU: KAT00718
W opakowaniu
500 szt.
Szerokość
400 mm
Długość
600 mm
Kształt
Prostokątny
242,06 zł
Cena za sztukę 0,52 zł