Od Twojego pomysłu do gotowego produktu!

Jeżeli interesuje Cię zamówienie opakowań lub innych akcesoriów, które zdobić będzie Twoje logo, oto co krok po kroku powinieneś zrobić:

 

🢂 Na początku napisz do nas wiadomość e-mail ([email protected]) w której przedstawisz nam swój pomysł.

     Taka wiadomość powinna zawierać:

  • rodzaj, wymiary i kolor produktu jaki potrzebujesz,
  • informację jaka liczba sztuk produktów Cię interesuje,
  • preferowane wymiary logo nadrukowanego na produkcie,
  • wybraną kolorystykę nadruku (kolor oryginalny lub logo jednokolorowe np. czarne),
  • dane teleadresowe, które chcesz umieścić na produkcie (takie jak Twój numer telefonu, adres siedziby, adres strony internetowej czy też dane Twoich social mediów, które możemy też wydrukować na torbie w formie wygodnego kodu QR),
  • Twoje wszelkie uwagi oraz dodatkowe pomysły na temat rozmieszczenia poszczególnych elementów na zadrukowywanej powierzchni itp.
  • Twoje dane kontaktowe dla naszego Doradcy Klienta.

🢂 Ponadto do swojej wiadomości musisz załączyć Twoje logo/inne materiały wizualne w formacie graficznym (wektorowym), czyli w takiej formie, w jakiej otrzymałeś je od grafika, które je zaprojektował. Umożliwi nam to wykonanie dla Ciebie prawidłowego, pod kątem technicznym, projektu.

🢂 Po wysłaniu wiadomości zawierającej wyżej wymienione elementy nasz Doradca Klienta skontaktuje się z Tobą w celu ewentualnego doprecyzowania zapytania, a następnie powróci do Ciebie z dokładną wyceną produktu z indywidualnym nadrukiem oraz zdjęciami/wizualizacją tego, jak nadruk prezentuje się na wybranym opakowaniu.

🢂 Po zatwierdzeniu wyceny, projektu i dopełnieniu kilku niezbędnych formalności zabieramy się do pracy! Już niedługo do Twoich drzwi zapuka kurier z Twoim personalizowanym zamówieniem!