Cofnij do: Opakowania na makaroniki

Blistry na makaroniki

Eleganckie srebrne opakowania na 6, 9 lub 12 makaroników (z transparentną przykrywką) oraz całkowicie transparentne opakowanie do transportu i ekspozycji 36 szt. makaroników. Wszystkie opakowania zostały wyprodukowane we Włoszech i posiadają atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Świetnej jakości blistry na makaroniki, czyli dobrze przechowuj ulubione słodkości!

Jeżeli uwielbiasz znane na całym świecie słodkie makaroniki, jednak od dawna nie masz pomysłu na ich przechowywanie, to przychodzimy do Ciebie z pomocą. Już teraz możesz stać się dumnym właścicielem świetnej jakości wykonanych we Włoszech blistrów na niesamowite wypieki. Nie musisz przejmować się tym, czy przetrwają noc w lodówce bądź zamrażarce. Wyciągnij je w każdym momencie dnia i ciesz się wspaniałym smakiem podczas picia swojej ulubionej kawy. Nie zastanawiaj się za długo i spraw sobie prezent, którego zakupu nigdy nie pożałujesz.

Funkcjonalne blistry na przepyszne makaroniki, czyli spraw komuś oryginalną niespodziankę!

Jeśli wśród swoich znajomych posiadasz miłośników francuskich słodkości, jednak oni zawsze narzekają, że nie wiedzą gdzie przechowywać stworzone przez siebie pyszności, przychodzimy z pomocą. Już teraz możesz zainwestować w funkcjonalne blistry na przepyszne makaroniki i sprawić, że na ustach przyjaciół pojawi się ogromy uśmiech. Ułatw swoim bliskim przechowywanie znanych na całym świecie słodyczy i odbierz im jedną rzecz z głowy, nad którą muszą się zastanawiać. Wpadaj na kawę o każdej porze dnia i miej pewność, że wypieki będą prezentować się przepięknie.

Pięknie prezentujące się blistry na ogromną ilość makaroników, czyli nie martw się, gdy zrobisz za dużo!

Jeśli należysz do osób, które za każdym razem stworzą za dużą ilość jedzenia, czy to słodkiego czy też nie, to jesteś w odpowiednim dla siebie miejscu. Pięknie prezentujące się blistry na większą ilość makaroników mogą być Twoje właśnie teraz. Nieważne czy upieczesz sześć, dwanaście czy nawet trzydzieści sześć makaroników, możesz dobrać blistry na ich dowolną ilość. Nie przejmuj się tym w jaki sposób będziesz przechowywał swoje pyszności już nigdy więcej.

Szybka i darmowa* dostawa

*Dla zamówień powyżej 300 zł.