Cofnij do: Formy prostokątne

Formy PM

Wysokiej jakości formy do pieczenia PM

W ofercie sklepu internetowego papilart.pl dostępne są wysokiej jakości formy do pieczenia PM. Ta specjalna seria wykonana jest z materiałów o bardzo dużej gęstości, dzięki czemu naczynia te są odporne na wysoką temperaturę, a także tłuszcz i zamoczenie. Ze względu na to, że wewnątrz pokryta jest silikonową powłoką, podczas pieczenia nie musisz stosować dodatkowej warstwy tłuszczu. Prostokątne papierowe formy do pieczenia możesz kupić w wielu rozmiarach, a co ważne sprawdzą się one do wypieku naprawdę przeróżnych pyszności. Dzięki naszemu produktowi ciasta drożdżowe, makowce, mazurki, keksy będą świetnie prezentować się już po wyjęciu z piekarnika. Z pewnością jest to więc bardzo dobry wybór zarówno dla pracowników branży cukierniczej, jak i domowych amatorów, którzy szukają ciekawych rozwiązań na zaprezentowanie swoich kulinarnych arcydzieł. Wysokiej jakości formy do pieczenia PM warto więc dodać do wyposażenia kuchni - pamiętaj jednak, że są one przeznaczone do jednorazowego użytku. 

Prostokątne papierowe formy do pieczenia w różnych kolorach

Prostokątne papierowe formy do pieczenia możesz zamówić w wybranym przez siebie kolorze. Naszym Klientom oferujemy zarówno naczynia w mocnych, energetycznych barwach, jak i proste oraz klasyczne wersje ze złotymi ornamentami lub bez. Dzięki temu wysokiej jakości formy do pieczenia PM łatwo można dopasować do konkretnej okazji, np. urodzin dziecka, baby shower, świąt czy też wieczoru panieńskiego, a także wielu innych. Jest to również świetny wybór w przypadku piekarni oraz cukierni. Jednorazowe prostokątne papierowe formy do pieczenia pozwalają bowiem ładnie wyeksponować gotowe wypieki. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak łatwe jest pieczenie z papierowymi formami - seria PM z pewnością zdobędzie Twoje uznanie!

Formy papierowe do pieczenia - seria PM to prostokątne formy wykonane z papieru o wysokiej gęstości, odpornego na wysoką temperaturę, tłuszcz i zamoczenie. Formy pokryte są powłoką tłuszczoodporną od wewnątrz. Dzięki walorom estetycznym doskonale eksponują wyroby gotowe. Polecane do ciast drożdżowych, keksa, makowca, mazurka. Brązowy kolor ze złotymi ornamentami nadaje wypiekom klasyczny wygląd. 

Forma prostokątna papierowa do pieczenia - seria PM wykonana z papieru o wysokiej gęstości, odpornego na wysoką temperaturę, tłuszcz i zamoczenie. Forma pokryta jest powłoką tłuszczoodporną od wewnątrz. Dzięki walorom estetycznym doskonale eksponuje wyroby gotowe. Polecana do ciast drożdżowych, keksa, makowca, mazurka. Brązowy kolor ze złotymi ornamentami nadaje wypiekom klasyczny wygląd.

 

  • 1,44 zł
   Cena za sztukę 1,44 zł
   Brak w magazynie
   • 1,32 zł
    Cena za sztukę 1,32 zł
    Brak w magazynie
    • 1,27 zł
     Cena za sztukę 1,27 zł
     Brak w magazynie
     • 1,32 zł
      Cena za sztukę 1,32 zł
      Brak w magazynie
     • Inpost
       1,27 zł
       Cena za sztukę 1,27 zł
       W magazynie
      • Inpost
        1,35 zł
        Cena za sztukę 1,35 zł
        W magazynie
       • Inpost
         1,51 zł
         Cena za sztukę 1,51 zł
         W magazynie
        • Inpost
          1,44 zł
          Cena za sztukę 1,44 zł
          W magazynie
         • Inpost
           1,48 zł
           Cena za sztukę 1,48 zł
           W magazynie
          • Inpost
            1,48 zł
            Cena za sztukę 1,48 zł
            W magazynie
           • Inpost
             1,35 zł
             Cena za sztukę 1,35 zł
             W magazynie
            • Inpost
              1,76 zł
              Cena za sztukę 1,76 zł
              W magazynie

             Szybka i darmowa* dostawa

             *Dla zamówień powyżej 300 zł.