Poznaj bliżej letnią ofertę Papilart!

Wyposaż się w nowe akcesoria do lodziarni i cukierni na lato!

Lato jest zawsze czasem, kiedy każdy szuka chwili wytchnienia od upałów. Po wielu miesiącach pracy, przychodzi zasłużony odpoczynek, podczas którego wszyscy chcą sobie nieco pofolgować. Dlatego świetnym pomysłem jest proponowanie nowych smaków lodów czy deserów właśnie w tym czasie.

Niezależnie od oferty jaką przygotowujesz dla swoich gości, zdecydowanie zainteresuje Cię bogaty wybór Taki produkt jest w stanie całkowicie odświeżyć Twoją ofertę i sprawić, że będzie jeszcze ciekawsza.

Odmień swoją ofertę z ciekawymi opakowaniami i foremkami

Deser podany w miseczce skośnej okrągłej będzie się znakomicie prezentował, co z pewnością przełoży się na chęć jego spróbowania. Wiadomo nie od dziś, że jemy nie tylko ustami, ale też oczami, warto zadbać zatem o estetyczny aspekt podawanych słodkości. Serwując wymyślnie i estetycznie ułożoną muffinkę lub zmysłowo podane lody, zwiększysz zachwyt klienta, dając mu potężny argument, by znów Cię odwiedził.

Wejdź ze swoją piekarnią lub cukiernią na jeszcze wyższy poziom

Oferta papierowych miseczek czy papilotek, to propozycja dla każdego, kto szuka praktycznych, tanich, a jednocześnie ekologicznych sposobów na podawanie różnorodnych deserów. Papierowe miseczki stanowią atrakcyjną alternatywę dla wszechobecnego plastiku. Pozwalają na niższe zużycie tworzyw sztucznych, a to ma realne przełożenie na troskę o środowisko. Ponadto papierowe miseczki i papilotki można stosować nie tylko w cukierniach, piekarniach i lodziarniach, ale również we własnym domu. Będą znakomitym wyborem na dziecięce przyjęcia, gdzie istnieje ryzyko stłuczenia szklanych naczyń, a tym samym narażenie najmłodszych uczestników na niebezpieczeństwo. Papierowe akcesoria do deserów zupełnie niwelują to zagrożenie.

Zapoznaj się z najnowszą, letnią ofertą produktów do deserów

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą produktów na stronie papilart.pl, gdzie znajdziesz najnowsze propozycje szklanych i  papierowych naczyń do podania deseru. Dzięki oferowanym akcesoriom pokażesz swoim klientom oraz gościom jak bardzo Ci zależy na tym, by czuli się dobrze. Dbając o każdy szczegół w postaci atrakcyjnego serwowania słodkości, zachęcisz ich do częstszych odwiedzin.

Ty sam poczujesz jeszcze większą frajdę w pracy, gdy przyjdzie Ci przygotowywać podobne dania w inny sposób. Urozmaić  swoją ofertę! Sprawdź produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o wszelkiego rodzaju punkach gastronomicznych, jak cukiernia czy lodziarnia! Wyposaż się w najlepsze papilotki i miseczki. Dobierz idealne naczynia stworzone na miarę Twoich potrzeb oraz okoliczności.