Darmowa dostawa od 400 PLN netto
Szybka wysyłka do 48 H

DANE KONTAKTOWE:

Witold Trylski PapilArt

SIEDZIBA FIRMY

(magazyn główny)

PapilArt Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością sp. k.
ul. Kolejowa 307
05-092 Łomianki

Czynne pn.-pt.: 8.00 - 16.00
tel.:+48 22 751 76 91
biuro@papilart.pl

ODBIORY OSOBISTE - SKLEP INTERNETOWY, REALIZUJE WYŁĄCZNIE MAGAZYN GŁÓWNY.

Płatność kartą lub gotówką.

 

ODDZIAŁ GDYNIA

(HoReCa)

ul. Hutnicza 44
81-061 Gdynia
 
 
 
 
 

ODDZIAŁ WROCŁAW

(HoReCa)

ul. Piołunowa 11
54-530 Wrocław

 

Przedstawiciele handlowi:

 

Mazowieckie

Ilona Marchewka

+48 602 538 222
i.marchewka@papilart.pl

Michał Chodowski

+48 500 197 703
m.chodowski@papilart.pl

Magdalena Piotrowska

+48 533 331 960
m.piotrowska@papilart.pl

Dolnośląskie / Opolskie

Konrad Kmiecik

+48 504 210 111
k.kmiecik@papilart.pl

Kujawsko-Pomorskie / Pomorskie

Kornelia Chylińska-Urbanek

+48 570 000 162
k.chylinska-urbanek@papilart.pl

Agnieszka Widawska

+48 510 058 990
a.widawska@papilart.pl

Kamila Czapiewska

+48 533 336 420
k.czapiewska@papilart.pl

Lubelskie / Podkarpackie / Małopolskie / Świętokrzyskie

Michał Chodowski

+48 500 197 703
m.chodowski@papilart.pl

Przemysław Stala

+48 575 006 980
p.stala@papilart.pl

Artur Barnaś

+48 533 339 350
a.barnas@papilart.pl

Lubuskie / Wielkopolskie

Leszek Gołaś

+48 501 985 855
leszek.g@papilart.pl

Łódzkie

Ilona Marchewka

+48 602 538 222
i.marchewka@papilart.pl

Michał Chodowski

+48 500 197 703
m.chodowski@papilart.pl

Podlaskie / Warmińsko-Mazurskie

Katarzyna Kaczyńska

+48 533 337 930
k.kaczynska@papilart.pl

Śląskie

Konrad Kmiecik

+48 504 210 111
k.kmiecik@papilart.pl

Błażej Czopek

+48 575 001 470
b.czopek@papilart.pl

Zachodnio-Pomorskie

Wojciech Wojtecki

+48 500 197 704
w.wojtecki@papilart.pl

Arkadiusz Starzyński

+48 575 001 850
a.starzynski@papilart.pl
 
 
 
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.