DANE KONTAKTOWE:

Witold Trylski PapilArt

SIEDZIBA FIRMY

(magazyn główny)

PapilArt Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością sp. k.
ul. Kolejowa 305
05-092 Łomianki

Czynne pn.-pt.: 8.00 - 16.00
tel.:+48 22 751 76 91
biuro@papilart.pl

UWAGA: Realizujemy jedynie zamówienia wysyłkowe.

Z uwagi na inne umiejscowienie biura i magazynu nie istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień.

ODDZIAŁ GDYNIA

(HoReCa)

ul. Hutnicza 44
81-061 Gdynia
 
 
 
 
 

ODDZIAŁ WROCŁAW

(HoReCa)

ul. Szczecińska 17c
54-517 Wrocław

 Znajdź kontakt do Twojego Doradcy Klienta:

 

Mazowieckie

Tomasz Stępień

+48 602 538 222
t.stepien@papilart.pl

Bartosz Zbrzeźniak

+48 533 332 018
b.zbrzezniak@papilart.pl

Marcin Zadrożny (HoReCa)

+48 519 169 156
m.zadrozny@papilart.pl

Sławomir Bubrowski (HoReCa)

+48 575 001 550
s.bubrowski@papilart.pl

Paweł Stępień (HoReCa)

+48 533 313 370
p.stepien@papilart.pl

Mateusz Sitek (HoReCa)

+48 533 331 043
m.sitek@papilart.pl

Mateusz Burdan (HoReCa)

+48 533 332 580
m.burdan@papilart.pl

Łódzkie

Tomasz Stępień

+48 602 538 222
t.stepien@papilart.pl

Lubelskie / Świętokrzyskie

Michał Talarowski

+48 575 006 980
m.talarowski@papilart.pl

Kujawsko-Pomorskie

Aleksandra Szczurowska

+48 510 058 990
a.szczurowska@papilart.pl

Kamila Czapiewska

+48 533 336 420
k.czapiewska@papilart.pl

Pomorskie

Aleksandra Szczurowska

+48 510 058 990
a.szczurowska@papilart.pl

Kamila Czapiewska

+48 533 336 420
k.czapiewska@papilart.pl

Mariusz Fajeński (HoReCa)

+48 506 057 263
m.fajenski@papilart.pl

Piotr Cheliński (HoReCa)

+48 570 000 674
p.chelinski@papilart.pl

Zachodniopomorskie

Aleksandra Szczurowska

+48 510 058 990
a.szczurowska@papilart.pl

Podlaskie / Warmińsko-Mazurskie

Katarzyna Wilczko

+48 533 337 930
k.wilczko@papilart.pl

Małopolskie

Artur Barnaś

+48 533 339 350
a.barnas@papilart.pl

Podkarpackie

Zuzanna Matoga

+48 537 000 642
z.matoga@papilart.pl

Lubuskie / Wielkopolskie

Leszek Gołaś

+48 501 985 855
leszek.g@papilart.pl

Dolnośląskie

Konrad Kmiecik

+48 504 210 111
k.kmiecik@papilart.pl

Dawid Glebko (HoReCa)

+48 533 334 790
d.glebko@papilart.pl

Błażej Bojanowski (HoReCa)

+48 533 331 960
b.bojanowski@papilart.pl

Tomasz Szmaciarski (HoReCa)

+48 575 006 950
t.szmaciarski@papilart.pl

Śląskie / Opolskie

Witold Żogała

+48 575 001 1470
w.zogala@papilart.pl

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.