Kubki, kieliszki, szklanki, filiżanki

Nietłukące się kieliszki do wina bądź szampana to wysoka estetyka, a przy tym niesamowita wygoda. W przypadku organizowania dużego przyjęcia są wręcz niezastąpione. Kupno kilkudziesięciu szklanych kieliszków to dość spory wydatek, o którym możemy zapomnieć, zaopatrując się w eleganckie kieliszki, które wykonane są z tworzywa i się nie tłuką.

Jednorazowe kieliszki do wina i szampana – czy muszą być jednorazowe?

Papierowe kubeczki, w których serwowane są np. gorące napoje z automatów, po wypiciu płynu muszą wylądować w koszu na śmieci, bo nie da się ich umyć i użyć ponownie. Zupełnie inaczej jest z jednorazowymi kieliszkami, które wykonane są wysokiej jakości tworzywa PS, które z powodzeniem można myć i korzystać z nich wielokrotnie. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby każdorazowo myć je ręcznie, a nie w zmywarce, która może je zniszczyć i spowodować, że nie będą się już nadawały do użytku. Takie jednorazowe kieliszki do wina i szampana są doskonałą opcją dla osób, które organizując przyjęcie, nie mają wystarczającej ilości kieliszków szklanych lub planują party plenerowe, co wiązałoby się z ryzykiem potłuczenia szkła, np. podczas transportu. A kieliszki z tworzywa się nie tłuką, a przy tym bardzo efektownie się prezentują, dzięki czemu mogą znaleźć się nawet na wystawnej uroczystości.

Jednorazowe kieliszki do wina i szampana propozycją nie tylko dla dorosłych

Nietłukące się kieliszki to zwiększone bezpieczeństwo uczestników biesiady i mniejsze ryzyko strat. Ale warto podkreślić, że jednorazowe kieliszki do wina i szampana sprawdzą się nie tylko podczas spotkania towarzyskiego, w którym biorą udział osoby dorosłe. Nietłukące się kieliszki to też świetne rozwiązanie przy organizacji urodzin dziecka, na których „obowiązkowo” musi się znaleźć bezalkoholowy szampan z bąbelkami. Przy dużej liczbie maluchów podanie szkła jest ryzykowne, ponieważ w najgorszym wypadku może dojść do jego stłuczenia i skaleczenia się dziecka. Kieliszki do szampana dostępne są w dwóch wersjach – z nóżką transparentną lub srebrną, która jest bardziej elegancka i efektownie połyskująca.

Bezpieczne, nietłukące się kieliszki do wina

Nietłukące się kieliszki do wina przydają się nie tylko wtedy, gdy organizujemy przyjęcie i chcemy uniknąć mycia naczyń lub brakuje nam szkła. Ich zalety doceniamy również w sytuacji, kiedy chcemy napić się wina w pięknych okolicznościach przyrody. Takie kieliszki możemy włożyć do toby i nie martwić się o to, że się stłuką i zniszczą. Nietłukące się kieliszki do wina mają klasyczny kształt, srebrną nóżkę i mogą być używane zarówno do wina czerwonego, jak i białego. Bezpieczeństwo, wygoda, wysoka jakość oraz estetyka są tym, co cechuje wyjątkowe kieliszki z tworzywa.

4 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.