Półmiski, tace cateringowe

Eleganckie serwowanie dań

Przenoszenie każdego naczynia z kuchni na stół byłoby bardzo niewygodne, czasochłonne i uciążliwe, w szczególności, gdyby miało dotyczyć to dużej imprezy organizowanej w restauracji, czy domu weselnym. Obsługa byłaby znacznie wolniejsza, musząc nosić pojedynczo w dłoni każdy talerz, miskę oraz garnek, co spotykałoby się też oczywiście z irytacją obsługiwanych gości. Miejsca, w których podaje się większą ilość potraw i które przyjmują dużą liczbę gości, muszą być w związku z tym przygotowane na to, aby szybko, lecz efektownie donosić kolejne naczynia na stoły. Co jest tym kluczowym rozwiązaniem opisywanego problemu? Oczywiście tace i półmiski cateringowe wielokrotnego użytku.

Tace cateringowe

Czymś nieodzownym w każdej dużej, profesjonalnej kuchni, a coraz częściej również w mniejszych, domowych kuchniach, są tace cateringowe. Na poręcznej tacce bez problemu przetransportujesz każde podawane danie. Z wyposażenia takiego korzystają kelnerzy w wykwintnych restauracjach, personel bufetów obsługujący większą liczbę ludzi, a także domowi kucharze, chcący zaimponować swoimi umiejętnościami kulinarnymi swoim najbliższym. Tak imponujące podanie przygotowanych potraw nie tylko jest praktyczniejsze, ponieważ nie musisz dźwigać każdego naczynia osobno, ale też wygląda elegancko i efektownie, zachęcając do spróbowania tego, co zostało podane. Plusem takiego rozwiązania jest też możliwość położenia na tacy oprócz talerzy, czy misek, również kubków bądź sztućców. W drogiej restauracji to podkreślenie klasy dania i danego miejsca, a także po prostu praktyczne rozwiązanie dla obsługi. W domu zaś – możliwość wygodnego podania posiłku do łóżka lub obsłużenia gości na niewielkiej, domowej imprezie.

Poznaj naszą ofertę

Oferujemy półmiski cateringowe wielokrotnego użytku oraz tace cateringowe w różnych wzorach, kształtach i kolorach. Dopasujesz wybrane wyposażenie do swoich potrzeb oraz wkomponujesz je w posiadane komplety naczyń oraz całej zastawy kuchenne i wystrój pomieszczenia. Wszystkie oferowane przez nas tace cateringowe są niezwykle eleganckie i nadają się do użytkowania zarówno w restauracjach, jak i prywatnych kuchniach. Są przystosowane do kontaktu z jedzeniem i w pełni bezpieczne. Dla wygody klienta dostępne są pojedynczo oraz w większych kompletach. Sprawdź szczegóły naszej oferty tac cateringowych.

11 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.