Pojemniki izotermiczne i kuwety na lody

Pojemniki izotermiczne i kuwety na lody

Każdy kto zajmuje się pracą w branży gastronomicznej wie, jak ogromny wpływ na jakość oferowanych produktów i dań mają wykorzystywane w pracy sprzęty. To dzięki nim można produkować i przygotowywać produkty z oferty w sposób szybki i przyjazny dla budżetu, a jednocześnie precyzyjny. Pozwalają stworzyć asortyment wysokiej jakości. W Papilart wiemy, że każde takie akcesorium ma duże znaczenie, dlatego proponujemy wytrzymałe i funkcjonalne kuwety i pojemniki izotermiczne na lody. Zapraszamy do korzystania z oferty.

Praktyczne pojemniki izotermiczne na lody

Naturalne lody powracają do łask. W wielu miastach powstają kolejne manufaktury tego wyjątkowego deseru, a ich właściciele oferują autorskie i unikatowe smaki, po które klienci chętnie wracają. Prężnie działająca lodziarnia może w okresie letnim stać się bardzo dochodowym biznesem, a jeżeli potwierdzisz swoją pozycję na rynku gastronomicznym lodami wysokiej jakości, możesz planować przyszłość działalności bez obaw o przerwy pomiędzy letnimi sezonami. W dobie dowozów wiele lokali decyduje się na dostarczanie swoich produktów wprost do rąk klienta.
Aby mieć pewność, że lody utrzymują swój wyjątkowy smak i aromat, musisz nie tylko wykorzystywać starannie dobrane składniki od zaufanych dostawców, ale także zaopatrzyć się w odpowiednie pojemniki i system przechowywania lodów od momentu przygotowania ich i wystawienia w witrynie.
Dlatego każda lodziarnia powinna posiadać specjalne, izotermiczne pojemniki i kuwety na lody.

Biodegradowalne pojemniki na lody

Proponujemy izotermiczne pojemniki na lody prostokątne i kwadratowe. W odpowiedni rodzaj pojemników z naszego asortymentu mogą zaopatrzyć się zarówno niewielkie lodziarnie autorskie, jak i prężnie działające cukiernie sieciowe. Pojemniki na długo utrzymują odpowiednią temperaturę lodów, zapobiegając topieniu masy.
Dostępne są pojemniki o dwuwarstwowej budowie. W naszej ofercie znajdują się także biodegradowalne pojemniki na lody, dzięki czemu możesz prowadzić lodziarnie bez zmartwień o dobro środowiska: to pojemniki kompostowalne ecovio lub z pulpy trzcinowej. Skorzystaj z naszej oferty pojemników na lody.

Brak produktów spełniających kryteria.

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.