Pojemnik ośmiokątny z pulpy

Pojemnik ośmiokątny z pulpy
Pojemnik ośmiokątny z pulpy

Komplet 50 kompostowalnych ośmiokątnych opakowań cateringowych, w kolorze naturalnym (jasno-brązowym), wykonanych z włókien pochodzenia roślinnego tj. wytłoków trzciny cukrowej, powstałych jako produkt uboczny w procesie produkcji cukru trzcinowego.

 

Opakowania są doskonałe m.in. do wygodnego pakowania, transportu i ekspozycji różnego rodzaju sałatek. Mogą służyć także jako estetyczny i wygodny talerz, służący do serwowania zapakowanej w nim żywności.

 

Pojemniki dostępne są w pojemności 830 ml (23x23x3 cm).

 

Prezentowany produkt należy do serii ekologicznej BePulp w skład której wchodzą opakowania posiadające certyfikat 'Home OK compost' - TUV Austria (EN 13432). Nadają się do kompostowników przemysłowych oraz ogrodowych, gdzie ulegają procesowi rozkładu w minimum 90% w czasie do 120 dni.

 

Pojemniki nadają się do wygodnego piętrowania. Dzieki odpowiedniej budowie krawędzi i pokrywki charakteryzują się dużą szczelnością.

 

Materiał z którego wykonane są opakowania BePulp nie migruje do żywności, nie zmienia on smaku ani zapachu potraw, ale jednocześnie przedłuża ich świeżość.

 

Pojemniki cateringowe ośmiokątne oferowane są standardowo z przykrywkami powstałymi w procesie recyklingu a także nadającymi się do dalszego recyklingu(rPET). Na zamówienie dostępne są pokrywki odporne na działanie wysokich temperatur, wykonane z tworzywa PP (nadaje się do recyclingu). Wszystkie wieczka do nabycia osobno.

 

Prezentowane opakowania cateringowe można stosować w kuchenkach mikrofalowych.

Można je stosować w zakresie temperatur od -10 do +120 °C.

Pojemniki są atestowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Nazwa Dł. [mm] Szer. [mm] Wys. [mm] Pojemność Cena Szt. opakowanie Ilość
Pojemnik ośmiokąt 830 ml PUL39029 230 mm 230 mm 30 mm 830 ml
Netto 65,00 zł Brutto 79,95 zł
50 szt.

Brak w magazynie

Nazwa Dł. [mm] Szer. [mm] Cena Szt. opakowanie Ilość
Przykrywka do pojemnika 830 ml PUL39029 (PUL53929) 230 mm 230 mm
Netto 58,00 zł Brutto 71,34 zł
50 szt.

Brak w magazynie

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.