Opakowania mikrofala

Jakość wykonywanych usług jest kluczowa, jeśli chcemy odnieść sukces. Stąd też prowadząc lokal gastronomiczny, powinniśmy uwzględniać różne potrzeby klientów. Dla wielu osób idealną restauracją będzie ta, które będzie serwowała nie tylko smaczne posiłki, ale też na wynos i z dowozem do domu. I wtedy bardzo przydatne stają się szczelne pojemniki do mikrofali wysokiej jakości.

Okrągłe pojemniki do mikrofali o różnej pojemności

Nie zawsze to, co kupimy na wynos, jesteśmy w stanie zjeść od razu po przyjściu do domu. Dlatego do gorących dań, warto wprowadzić prostokątne bądź okrągłe pojemniki do mikrofali, które umożliwiają podgrzewanie zawartości bez konieczności przekładania jej na talerz. Pojemniki okrągłe są dostępne w sprzedaży w czterech pojemnościach: 375 ml, 500 ml, 750 ml oraz 1000 ml. Daje to możliwość dopasowania pojemnika do wielkości porcji oraz rodzaju dania. W przypadku zup, przydatne będą pojemniki wysokie, natomiast do zapiekanek czy dań makaronowych – niższe.

Prostokątne pojemniki do mikrofali z przegródkami lub bez

Jedne dania można podawać w pojemnikach jednokomorowych, a drugie wymagają przegródek. Oferując dania obiadowe typu ziemniaki, mięso i surówka, powinniśmy posiadać prostokątne pojemniki do mikrofali trójdzielne, które umożliwiają oddzielenie od siebie składników. Pojemniki te dostępne są w wersjach o pojemności 175 ml, 200 ml i 600 ml. Pakowane są po 50 sztuk i sprzedawane bez przykrywki, którą można zamówić osobno.

Szczelne pojemniki do mikrofali wysokiej jakości zapewniające bezpieczny transport

Kupując danie na wynos, bardzo ważne jest to, żeby bezpiecznie przetransportować je do domu. Do tego niezbędna jest szczelność. A tę zapewniają wysokiej jakości pojemniki, jakie są do nabycia na papilart.pl. Wyprodukowane są w taki sposób, aby chronić znajdującą się w nim zawartość przed zgnieceniem, jak również przeciekaniem. Ponadto długo utrzymują ciepło, a jeśli danie zdąży wystygnąć zanim przejdziemy do konsumpcji, to wtedy pojemnik możemy włożyć do mikrofali i podgrzać do pożądanej temperatury. Przykrywki do pojemników wyprodukowane zostały z myślą o tym, aby odprowadzać parę wodną i uniemożliwić jej osadzanie się na wewnętrznych ściankach. Szczelne pojemniki do mikrofali wysokiej jakości należą do produktów, w które powinien być zaopatrzony każdy lokal gastronomiczny, serwujący dania na wynos.

4 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.