Papier do pieczenia 40x60 SAGA 500 ark.

Papier do pieczenia 40x60 SAGA 500 ark.
KAT00718

Profesjonalny papier pergaminowy do pieczenia i pakowania, w arkuszach 40x60 cm.

 

500 arkuszy w opakowaniu.

 

Wysokiej jakości papiery do pieczenia i gotowania marki SAGA produkowane z certyfikowanego drewna, w pełni biodegradowalne i kompostowalne.

 

Korzenie marki SAGA sięgają 1918 roku, gdy zakład w Mänttä jako pierwszy rozpoczął wytwarzanie papieru odpowiedniego do zabezpieczenia żywności. Produkcję papieru do gotowania — fińskiego wynalazku — rozpoczęto w latach 60-tych dwudziestego wieku. Marka SAGA i zakład w Mänttä należą do fińskiej firmy Metsä Tissue.

 

Głównym surowcem w Metsä Group jest drewno — odnawialny materiał pozyskiwany ze skandynawskich lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną. W 100% możliwe jest śledzenie pochodzenia drewna używanego przez producenta, a ponad 80% drewna ma certyfikat — choć w skali świata certyfikowane lasy stanowią zaledwie około 10%. Wszystkie produkty marki SAGA są odpowiednie do recyklingu. Stanowią doskonałą alternatywę produktów wykonanych z surowców, które nie nadają się do powtórnego przetworzenia.

 

Produkty SAGA to realne korzyści i oszczędności - są cenione przez profesjonalistów z branży żywieniowej. Udowodniono, że produkty SAGA zapobiegają marnowaniu żywności i skracają czas zmywania naczyń. Dzięki nim przygotowywanie, gotowanie i zmywanie jest łatwiejsze i szybsze. Paczuszki i sakiewki przygotowane z papieru SAGA pozwalają zachować naturalny zapach i smak wszystkich składników.

 

  • Wszystkie Papier do pieczenia są sprzedawane po 500 sztuk w opakowaniu.
  • Atrakcyjne zniżki przy zakupie opakowań zbiorczych.
  • Oferta dostępna po zarejestrowaniu w strefie klienta profesjonalnego. 
  • Zobacz lepszą cenę
    przy większych ilościach
Dł. [mm] Szer. [mm] Szt. opakowanie Cena Ilość
600 mm
400 mm
500 szt.
Netto 116,00 zł Brutto 142,68 zł
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy najnowsze informacje o promocjach i produktach.